Říjen 2016

Aktualizace členů 10/2016

9. října 2016 v 15:25 KLUBOVÉ INFORMACE

Seznam členů - 9.10./2016, KLUB BIATLONU DDM KADAŇ p.s.

Trenér,Předseda klubu:

Dolejší František

Místopředseda klubu:
Šmídová Alena

Hospodář klubu:
Šmíd David

Kategorie :

přípravka:
Vodička Matouš
Urbánek Jindřich

žáci "A"
Hlad Jan


žáci "B"
Kiselev Ivan


žáci "C"
Košťák Pavel
Mňahončák Michal

dorostenec "B"
Horák Jan

muži "A"
Šmíd David

muži "B"
Mazanec Jiří


rozhodčí,asistenti,fotograf.,řidiči,webmaster,
Šmídová Alena
Košťák Milan
Horák Pavel
Šmíd David

Soutěž ČP družstev 2016

9. října 2016 v 13:39 | a.š. |  SOUTĚŽ ČP
15657

Soutěž družstev - Léto 2016

Dospělí - započteno max. 7 závodů
Poř.KlubCelkem14589121618
1Střelka Brno3057,73432,16*421,90*419,37422,65*443,66*433,40*435,05*468,91*
2St. Město2887,22176,45*175,08434,40*426,93*432,71*444,05*470,65*502,03*
3Rover Praha2742,20383,58*340,03390,67*385,11*370,59*385,50*396,28*430,47*
4Břidličná2709,81413,19*329,77*395,66*398,34*303,22359,22*389,10*424,53*
5Kapslovna2701,69424,43*427,32*361,19*366,62*368,22*349,77373,72*380,19*
6Ostrava2554,77373,03*353,62*357,70*316,01350,29*329,78*378,96*411,39*
7Blansko2322,19390,87*328,59*321,13*309,36*309,30*277,74*385,20*
8Jílové1994,29136,38139,09*347,91*340,51*216,37*179,71*353,97*416,73*
9Beroun1858,98290,34*259,61*217,04*211,65*147,21237,66*304,17*338,51*
10Říčany1428,10234,51*153,18*144,91215,91*183,35*179,97*213,91*247,27*
11KB Trefa1339,07184,42*180,47*206,68*194,35*195,70*187,95*189,50*118,55
12Manušice1251,96218,89*203,22*192,63*139,65*109,49115,26*169,62*212,69*
13SKPKornspitz1244,4686,40*151,94*143,66*157,63*153,86*260,48*290,49*
14Prostějov1121,01128,36*71,8190,09*152,94*210,43*223,79*149,83*165,57*
15VsetínBobrky1009,09211,00*152,74*197,78*136,52*107,90*83,2799,12*104,03*
16Těrlicko979,56175,76*148,21*97,92*159,84*154,31*0,00103,60*139,92*
17Chotěboř735,17150,71*139,37*137,18*68,60*66,85*113,68*58,3158,78*
18Třebíč633,4164,43*0,0050,97*73,11*218,03*80,91*70,38*75,58*
19Ruprechtice584,5874,86*66,10*148,75*63,1966,19*71,09*80,71*76,88*
20Rožnov pR543,9574,13*63,2775,19*79,33*82,24*74,04*73,38*85,64*
21Vyškov503,5264,66*62,8970,96*69,27*75,57*73,18*67,40*82,48*
22Bystřice p.H497,8283,46*76,35*88,85*87,93*84,46*76,77*
23Mikulášovice486,3141,90*97,41*78,39*103,93*44,99*26,3070,64*49,05*
24Strakonice428,5572,17*66,33*71,93*69,28*66,81*82,03*
25Elán Zruč420,00100,00*100,00*110,00*110,00*
26Chlumčany315,2763,05*53,83*59,03*30,24*48,48*60,64*
27Plzeň Litice294,0551,06*61,02*123,24*58,73*
28DDM Děčín287,0572,40*64,67*68,70*81,28*
29Orlová284,4155,75*0,00*67,22*77,23*84,21*
30Tatran259,7756,50*72,11*61,20*69,96*
31SG Jbc182,4886,86*95,62*
32Jilemnice175,9362,38*53,10*60,45*
33Poruba67,7028,53*39,17*
34SKS Vimperk50,7950,79*0,00*
Dorost + Junioři - započteno max. 7 závodů
Poř.KlubCelkem14589121618
1Střelka Brno3264,32409,72*400,04480,94*457,77*462,79*476,47*486,08*490,55*
2St. Město3220,80444,68*385,99439,52*455,18*424,13*450,04*509,54*497,71*
3Rover Praha3198,36437,92*434,51459,60*437,79*447,28*442,13*486,94*486,70*
4Strakonice3065,63329,82413,91*447,91*433,98*451,80*455,66*405,92*456,45*
5Rožnov pR3002,65377,31380,57*427,39*445,83*418,63*402,17*462,80*465,26*
6Jílové2813,10424,29*401,09*276,11*274,37410,26*394,80*455,41*451,14*
7VsetínBobrky2767,88364,12*250,94359,75*375,88*384,46*402,45*433,16*448,06*
8Plzeň Litice2672,83372,98*262,67378,42*345,71*382,43*349,94*416,52*426,83*
9SKS Vimperk2589,41378,61*359,05*139,20140,32*409,45*412,59*463,60*425,79*
10Manušice2201,81313,34*343,14*294,20311,75*297,09*304,10*318,44*313,95*
11Třebíč2151,76313,63*298,28*216,23273,83*338,26*345,95*337,05*244,76*
12Ostrava2025,52219,78*192,91216,05*235,79*324,68*320,44*389,14*319,64*
13Břidličná2015,35317,08*290,67*263,24*272,93*245,25258,80*366,05*246,58*
14Kapslovna1708,17268,09*229,16*261,67*259,03*250,94*241,70*197,58*194,90
15KB Trefa1701,87250,41*285,07*194,07*184,76256,51*234,63*233,58*247,60*
16Orlová1623,42222,30*252,31*171,83*172,59*263,52*268,76*272,11*
17Jilemnice1606,53482,40*472,87*110,00*541,26*
18Poruba1582,23248,87*241,08*237,36*193,56*184,39197,13*218,64*245,59*
19Tatran1454,29252,10*200,84*241,26*223,05*240,65*204,61*90,8691,78*
20Bystřice p.H1403,00201,18*162,39*166,13*168,24*212,06*149,50229,93*263,07*
21SK N.Město1172,8195,72*91,01*498,08*488,00*
22Letohrad980,48488,50*491,98*
23SKPKornspitz960,60414,90*545,70*
24SG Jbc848,4794,05*362,67*391,75*
25SKP Harrach.749,18168,52*185,47*89,98*97,52*106,02*101,67*
26Blansko718,71125,17*116,42*74,89*130,82*96,38*84,11*90,92*
27Bělá p.Prad.703,2284,31*87,75*73,37*138,91*137,49*97,98*83,41*
28Elán Zruč672,4594,20*91,92*99,28*93,19*100,00*110,00*83,86*
29Chlumčany481,610,0060,74*65,40*66,71*66,97*50,82*78,05*92,92*
30Halenkovice471,2178,92*75,94*83,46*77,39*77,06*78,44*
31Říčany393,8170,45*36,99*0,00*0,0062,06*71,45*58,49*94,37*
32Prostějov334,4367,18*130,61*136,64*0,00*
33Těrlicko154,4354,05*49,13*0,00*51,25*
34Mikulášovice127,4060,97*66,43*
35Kadaň121,7961,88*59,91*
Soutěž družstev - Celkový součet
Poř.KlubCelkem
1St. Město9579,55
2Střelka Brno9567,56
3Rover Praha9357,23
4Břidličná7956,90
5Jílové7675,11
6Ostrava7512,09
7VsetínBobrky6585,25
8Rožnov pR6584,75
9KB Trefa6419,35
10Manušice6146,35
11Strakonice6021,73
12Kapslovna5980,57
13Plzeň Litice5868,07
14Jilemnice5138,46
15Elán Zruč4371,40
16Říčany4339,28
17Letohrad4271,35
18Blansko4230,95
19SKP Harrach.4031,17
20Orlová3857,11
21Halenkovice3667,37
22Poruba3639,19
23Bystřice p.H3479,85
24SKS Vimperk3432,20
25Třebíč3417,21
26Prostějov3328,93
27SK N.Město3271,04
28Krkonoše3222,77
29Beroun2401,86
30Mikulášovice2261,12
31SKPKornspitz2205,06
32Ruprechtice1893,34
33Tatran1862,81
34Bělá p.Prad.1587,50
35Těrlicko1513,35
36Sokol Stachy1181,41
37Vyškov1039,58
38SG Jbc1030,95
39Chlumčany796,88
40Chotěboř735,17
41Klecany731,31
42Jasan Aš708,20
43Kadaň486,71
44DDM Děčín287,05
45KB SKMVM284,09