Říjen 2015

Zámecký park - 18.10.2015

25. října 2015 v 15:07 ZIMNÍ PŘÍPRAVA
V neděli 18.10. se konal v Klášterci nad Ohří BĚH ZÁMECKÝM PARKEM.
Za oblačného podzimního počasí se postavilo na start 483 závodníků.



VÝSLEDKOVÁ LISTINA Atletický oddíl TJ Klášterec

BĚH ZÁMECKÝM PARKEM 2015


BZP2015 / M40 : BĚH - Muži / 7650m
Poř. Jméno / Name Nar./Birth. Klub / Club Start.číslo Čas / Time

1 Coufal Jakub 1986 WiTTE Bike Team 113 0:27:53

2 Ottenschläger Oto 1995 AK Chemopetrol Litvínov 529 0:28:02

3 Sedněv Radek 1992 TRIATLET Karlovy Vary 291 0:29:10

4 Marvan Vojta 1987 Hnízdil Team 17 0:31:15

5 Krummer Radek 1988 Team Cube 374 0:31:35

6 Hubený Josef 1982 AK Sokolov 431 0:31:36

7 Hruška Jan 1976 Sweepsport 387 0:31:57

8 Kubelka Jan 1988 TJ Klášterec n/O. 129 0:32:53

9 Neuman Jan 1989 516 0:33:29

10 Suchý David 1989 Team Cube 373 0:33:57

11 Rambousek Karel 1979 KOB Baník Sokolov 346 0:34:16

12 Grosser Tomáš 1977 Karlovarský vegetarián 106 0:34:26

13 Runt Jiří 1976 Běžci Chomutov 430 0:34:36

14 Jakeš Martin 1980 Kadaň 140 0:34:39

15 Novák Petr 1992 522 0:35:37

16 Šmíd David 1994 Biatlon Kadaň 228 0:35:46

17 Knepr Lukáš 1900 KOB Baník Sokolov 215 0:36:28

18 Waltera Vladimír 1981 Team Bike Perštejn 133 0:37:02

19 Hodic Luděk 1977 474 0:38:49

20 Strnad Milan 1979 Judo Kadaň 35 0:42:49

DNS Motlík Ondra 1980 SOHV Anertamy 87

DNS Bareš Lukáš 1994 Měděnec 70

DNF Dytrych Jan 1976 BC Hořany 302

DNF Kos Ladislav 1981 523

Propozice ZBP 2015/2016

18. října 2015 v 22:17 ZIMNÍ BĚŽECKÝ POHÁR

P R O P O Z I C E

Z I M N Í B Ě Ž E C K Ý P O H Á R - 1 4. R O Č N Í K

2 0 1 5 - 2 0 1 6
Seriál obsahuje následujících 18 běžeckých závodů pořádaných Běžeckým klubem F-C Kadaň :
01.11. neděle ČENDŮV LOMCOVÁK NA SVAŤÁKU 5.250m 10,30 2.ZŠ
08.11. neděle BĚH KOLEM BOBŘÁKU 8.540m 10,30 Loděnice
15.11. neděle CYKLOSTEZKOU PODÉL OHŘE 6.590m 10,30 Kadaňský stupeň
22.11. neděle RAŠOVICKÁ LÁVKA 13.340m 10,30 Restaurace SPLIT
29.11. neděle HORSKÝ KROS NA STŘEDNÍM VRCHU 5.300m 10,30 ČS SHELL
06.12. neděle ČERTOVSKÝ BĚH NA ÚHOŠŤ 5.600m 10,30 Kadaňský stupeň
13.12. neděle BĚH KOLEM KLÁŠTERA 5.120m 10,30 Restaurace Split
20.12. neděle VÁNOČNÍ BĚH BRODCEMI 11.300m 10,30 Kadaňský stupeň
26.12. sobota ŠTĚPÁNSKÝ BĚH V MĚSTSKÉM PARKU 7.800m 10,30 KZ Orfeum
01.01. pátek NOVOROČNÍ KONDIČNÍ BĚH 7.510m 15,30 Autoservis Rokelská
03.01. neděle BĚH KOLEM ŠPIČÁKU 8.080m 10,302.ZŠ
17.01. neděle 37.TŘÍKRÁLOVÝ BĚH 8.000m 10,30 Kadaňský stupeň
24.01. neděle LESTKOVSKÝ PŮLMARATON 21.098m 10,30 Kadaňský stupeň
31.01. neděle LOMAZICKÁ STEZKA 8.300m 10,30 Restaurace SPLIT
07.02. neděle BĚH PŘES STRÁŽIŠTĚ 5.200m 10,30 2.ZŠ
14.02. neděle BĚH LESOPARKEM 5.000m 10,30 Lesopark
21.02. neděle BĚH KOLEM ÚHOŠTĚ 11.100m 10,30 Autoservis Rokelská
28.02. neděle BĚŽECKÝ DVOJBOJ 3.000m + 800m 10,30 Stadion
Bodování : závody jsou rozděleny do tří kategorií podle obtížnosti.
Do kategorie "A" je zařazeno 6 závodů s trojnásobným bodováním, a to:
  • Rašovická lávka
  • Vánoční běh Brodcemi
  • Štěpánský běh v městském parku
  • Lestkovský půlmaraton
  • Běh kolem Úhoště
  • Běžecký dvojboj
Do kategorie "B" je zařazeno 6 závodů s dvojnásobným bodováním, a to :
- Čendův lomcovák na Svaťáku
- Běh kolem Bobřáku
  • Horský kros na Středním vrchu
  • Čertovský běh na Úhošť
  • Tříkrálový běh
  • Běh kolem kláštera
    Do kategorie "C" je zařazeno 6 závodů se základním bodováním, a to :
  • Cyklostezkou podél Ohře
  • Běh kolem Špičáku
  • Novoroční kondiční běh
  • Lomazická stezka
  • Běh přes Strážiště
  • Běh lesoparkem

Členská základna -10/2015

18. října 2015 v 21:37 KLUBOVÉ INFORMACE

Seznam členů - 01/2016, KLUB BIATLONU DDM KADAŇ p.s.

Trenér,Předseda klubu:
František Dolejší

Místopředseda klubu:
Alena Šmídová

Hospodář klubu:
David Šmíd



Kategorie :

přípravka:
Matouš Vodička

žáci "A"
Vít Straška
Matouš Barták
Vít Urban
Michal Vívoda

žákyně "A"
Štěpánka Bandasová

žáci "B"
Pavel Košťák
Michal Mňahončák

žákyně "B"
Adéla Houdková

žáci "C"
Jan Hasík

junior
Jan Horák

muži "A"
David Šmíd

rozhodčí,asistenti,fotograf.,řidiči,webmaster,
Alena Šmídová
Milan Košťák
Pavel Horák


Soutěž ČP družstev 2015

15. října 2015 v 22:21 SOUTĚŽ ČP
11807

Soutěž družstev - Léto 2015

Dospělí - započteno max. 7 závodů
Poř.KlubCelkem14589121618
1Střelka Brno3140,07437,84*328,70426,29*443,29*421,08*447,88*474,17*489,52*
2St. Město2968,11448,82*452,56*286,22292,44*427,25*437,72*431,21*478,11*
3Jílové2654,07245,94324,94*379,33*385,30*346,57*370,42*422,06*425,45*
4Břidličná2621,80401,85*336,40*401,25*403,35*398,87*418,94*261,14*257,29
5Beroun2615,90403,55*374,19*356,89*358,57*270,60276,77*411,81*434,12*
6Rover Praha2495,16342,43*353,70*315,32374,14*362,36*358,62*340,72*363,19*
7Rožnov pR2096,34235,27*224,77266,47*329,55*298,06*318,09*309,29*339,61*
8Ostrava2021,31296,10*283,78*288,11*245,76*277,39*214,36307,60*322,57*
9Kapslovna1952,11235,71*183,89*182,89183,18*296,48*293,28*417,31*342,26*
10Elán Zruč1642,500,00141,30*349,97*358,96*255,86*154,81*195,07*186,53*
11Těrlicko1597,31307,21*312,90*190,08*100,83201,50*237,38*195,50*152,74*
12Orlová1413,1864,38*0,00233,81*226,35*210,75*215,24*228,43*234,22*
13Říčany1400,38173,07*169,92*167,40173,43*169,79*170,48*284,97*258,72*
14Třebíč1288,37279,88*264,63*149,02*289,47*75,01*147,98*72,6682,38*
15Tatran1265,65161,75*154,62*59,0568,82*257,76*334,47*182,79*105,44*
16Blansko1250,77292,33*197,08*295,97*222,57*156,85*85,97*
17Prostějov1172,07198,32*156,66*205,30*147,88*138,64*83,49155,40*169,87*
18Chotěboř1117,89184,05*174,99*239,91*246,95*132,73*139,26*
19SK N.Město1056,9971,17*149,52*72,18*176,58*53,7967,65*299,89*220,00*
20Plzeň Litice977,74147,78*92,97*236,50*231,52*84,4385,65*89,76*93,56*
21Manušice948,63101,40101,58*150,08*181,51*136,96*159,55*103,98*114,97*
22Poruba933,20139,55*153,56*81,27*74,12108,25*116,77*163,23*170,57*
23SG Jbc895,40191,27*187,19*100,00*0,00*211,61*205,33*
24VsetínBobrky866,20132,54*180,62*161,35*201,56*60,77*50,1355,76*73,60*
25SKPKornspitz818,5081,77*355,21*381,52*
26KB Letohrad700,45197,61*195,51*203,24*104,09*
27Strakonice639,1090,57*94,82*94,00*89,99*87,35*88,48*93,89*87,24
28DDM Děčín637,01111,39*95,12*123,29*121,55*65,34*120,32*
29Bystřice p.H588,9186,25*82,50*78,13*87,65*74,0282,28*83,22*88,88*
30Hor. Stakory553,9971,88*71,5277,68*77,20*73,66*79,00*84,52*90,05*
31Jilemnice552,6566,36*0,00*68,14*61,62*168,09*188,44*
32Kadaň534,0985,94*73,59*81,31*74,25*58,7767,69*74,91*76,40*
33Vyškov479,7347,2559,07*56,03*69,69*73,83*72,43*77,75*70,93*
34Ruprechtice440,0674,56*67,61*69,54*70,00*82,46*75,89*
35Chlumčany343,7549,46*53,27*48,61*66,78*59,78*65,85*
36KB K. Vary278,3164,04*68,62*70,36*75,29*
37BRNO 97160,8035,33*33,53*47,07*44,87*
38Jáchymov56,0156,01*
Dorost - započteno max. 7 závodů
Poř.KlubCelkem14589121618
1St. Město2821,17372,49*377,00*363,23381,19*434,44*423,53*432,05*400,47*
2Rover Praha2736,78399,84*376,89*354,55396,15*369,10*425,24*395,62*373,94*
3Střelka Brno2687,05341,04*420,91*339,69*353,53*287,99*283,56477,90*465,99*
4VsetínBobrky2618,98247,48*224,26373,26*399,63*323,71*417,73*425,56*431,61*
5Jílové2266,59406,90*388,84*315,48*321,56*276,02*275,64*260,67282,15*
6KB Letohrad2057,23497,67*489,29*538,05*532,22*
7Strakonice1840,21256,82*272,97*257,60*249,44257,55*263,34*266,29*265,64*
8Břidličná1430,61149,54157,35*219,39*238,08*189,14*190,37*253,81*182,47*
9Manušice1362,77176,61*169,10*220,40*232,52*226,49*238,14*99,51*98,36
10SK N.Město1321,76367,08*496,84*457,84*
11Třebíč1213,61110,48117,75*160,38*141,67*235,35*247,78*132,50*178,18*
12SKPKornspitz1165,9492,85*85,96*517,00*470,13*
13Jilemnice1013,86505,14*508,72*
14Elán Zruč1003,51153,64*148,15*155,46*164,94*87,06*83,51140,71*153,55*
15DDM Děčín944,53116,20*143,91*182,56*194,64*145,29*161,93*0,00*
16Kapslovna649,9180,57*79,8184,43*89,72*94,44*90,69*110,00*100,06*
17Tatran644,8096,56*87,64*93,00*78,2083,07*89,13*95,11*100,29*
18SG Jbc635,0084,03*85,15*84,84*81,58*99,71*101,33*98,36*
19Poruba634,920,0075,65*100,00*93,96*83,64*90,71*95,96*95,00*
20Rožnov pR627,2675,0783,29*96,04*97,37*82,84*92,40*89,32*86,00*
21Halenkovice606,7383,74*75,33*97,40*86,99*83,73*93,19*70,4686,35*
22SKP Harrach.588,440,00*81,03*94,96*100,00*0,0092,45*110,00*110,00*
23Prostějov351,4486,03*94,91*79,33*91,17*
24Orlová324,7680,48*84,76*89,26*70,26*
25Vyškov289,0659,67*63,46*39,72*64,13*62,08*0,00*
26Kadaň180,2189,34*90,87*
Soutěž družstev - Celkový součet
Poř.KlubCelkem
1St. Město9261,50
2Střelka Brno9162,86
3Rover Praha8444,77
4Jílové7907,68
5Břidličná7318,64
6VsetínBobrky6548,73
7KB Letohrad6167,85
8Rožnov pR5943,17
9Elán Zruč5852,23
10Manušice5239,63
11SK N.Město5217,04
12Ostrava4968,06
13Orlová4857,04
14Kapslovna4791,61
15Jilemnice4750,06
16Poruba4223,50
17Třebíč4096,66
18Plzeň Litice3948,79
19Strakonice3927,84
20Halenkovice3906,09
21Říčany3846,48
22SKP Harrach.3803,74
23Hor. Stakory3784,97
24Tatran3749,07
25Bystřice p.H3366,15
26SKPKornspitz3276,77
27KB Krkonoše2995,52
28Těrlicko2732,35
29Beroun2615,90
30Prostějov2598,90
31DDM Děčín2546,40
32SK Šumava1931,74
33Kadaň1541,95
34SG Jbc1530,40
35Blansko1250,77
36Chotěboř1117,89
37Horní Branná1042,09
38Mikulášovice1016,98
39Vyškov879,66
40Bělá830,85
41Ruprechtice440,06
42Chlumčany343,75
43KB K. Vary278,31
44BRNO 97160,80
45Jáchymov56,01

MČR D+D Nové Město na Moravě 25.9.- 27.9.

15. října 2015 v 21:56 SEZÓNA 2015
Ve dnech 25.9. - 27.9. se konalo mistrovství ČR dorostu a dospělých v areálu VYSOČINA ARENA NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ.



Abychom si užili mistrovského víkendu,tak jsme se aktivně dovolenkovali od středy 23.9..
Odjezd z Kadaně v 10:00hod.do Prahy za oblačného počasí,jednání ve firmě BIM Projekt a odjezd už za slunečného počasí ve 12:40h.přes nový nejdelší a nejdražší tunel "BLANKA"( dost dobrý,moderní,průjezdný).D1 bez problémů,sjezd na Žďár nad Sázavou,Nové Město na Moravě a cíl Rokytno v 15:30h..
Ubytování : apartmán ,krásný prostředí i vybavení,*****

Po zabydlení jsme se vydali na cyklo-vyjížďku po okolí v 17:45h..Plán cca 6km,ale zvládli jsme 16,52km,Jiříkovice,Nové Město na Moravě,Halenkovice zpět v 19:30h.

Čvrtek 24.9.
- cyklovýlet počasí polojasno +18st.C od 10h. - TŘI STUDNĚ ,přírodou NOVOMĚSTKA,přes Krátkou- roubené,zděné domy z 18.+ 19.století.Od 1955 je vesnickou památkovou rezervací.Dále přes Křižánky až do KARLŠTEJNA 794m.n.m. - oprava LOVECKÉHO ZÁMEČKU.Návrat lesem,běžkařské tratě - Březinky,České Milovy - Milovy,Svratka,Sněžné,Kuklík,Rokytno 16:00h., 63km.






Pátek 25.9. počasí oblačné +12st.C, od 10:00h.cyklovýlet TŘI STUDNĚ(Dům skladatelů),polojasno i sluníčko,dále NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - VYSOČINA ARENA,zpáteční cesta po modré, převýšení 500m . BÍLÁ SKÁLA,HALENKOVICE,ROKYTNO,13:30h.cca 30km.

Odpoledne trénink a porada vedoucích. Ve 20:30h.odjezd na apartmán.
Sobota 26.9. - ráno počasí oblačné,+12st.C,od 11:00h. slunečno +18st.C,
Po nástřelu v 11:06h. se postavil na start sprintu(rychlostního závodu) David a se střelbou za 2,4,se umístil na 13.místě.

Po 12:00hod. odjezd na apartmán,relax a ve 14:00h.odjezd zpět na závodiště.V 15:30h.start supersprintu.
Na střelnici bylo větrno.
Supersprint - start na střelnici - střelba na 5ran (netrefené,trestné kolo),běh na trati 500m,střelba ležka na 5 + 3rány-netrefené zn.diskvalifikace,trefené pokračuje okruh 500m,střelba stojka 5+3rány,netrefené zn.diskvalifikace,trefené -okruh a doběh do cíle.David se umístil na 5.místě.
Po vyhlášení vítězů sobotních závodů,které se konalo za studeného počasí,jsme se vydali v 19:00h. do teploučka apartmánového domu.

Neděle 27.9. - slunečné,větrné a chladné ráno.
V 10:00h. start závodu s hromadným startem- na střelnici se David pral s větrem při poslední položce.
Umístění na 12.místě se střelbou za 1,3,2,4, znamenalo v letošní letní sezoně v soutěži jednotlivců 8.místo.

Ve 14:00hod.závody ukončeny.
Odjezd domů v 15:10hod. v cíli v 18:15hod..


MČR žactva Břidličná 18.-20.9.

10. října 2015 v 21:19 SEZÓNA 2015
V pátek 18.9. se vypravila skupina biatlonistů na Mistrovství České republiky do Břidličné.

Nominovaní - Michal Mňahončák
Pavel Košťák

Doprava: soukr. voz. -řidič Milan Košťák,doprovod trenér Dolejší František

Ubytování a stravování: základní škola Břidličná

Počasí: teplé,mlhavé i slunečné

Sobotní závody 19.9.- sprint (rychlostní závod) a odpoledne štafetový závod
Nástřel probíhal za mlhavého počasí,ale odsartováno bylo za slunečního svitu.

Výsledky sprintu :
Michal v kategorii žáků "A" překvapil na střelnici a s čistou střelbou se umístil na 11.místě.
Pavel v kategorii žáků "B" ,v silně obsazené kategorii se na střelnici trápil a za 4chyby se umístil na 55.místě.

Odpoledne se běžel štafetový závod.
Štafetu Kadaně za žáky "B" vytvořili -1. Michal Mňahončák, 2.Pavel Košťák, 3.Honza Klosse(KB Litice).
Každý člen naší štafety na střelnici musel dobíjet, a tak pořadí ve výsledkové listině bylo na 18.místě.

den nedělní 20.9. byl opět letní,slunečný
Běžel se závod s hromadným startem ZHS. Tento den se našim závodníkům moc nedařilo,ale snažili se, a tak jim patří dík za snahu. Michal se umístil na 31.místě a Pavel na 55.místě.