Červenec 2015

Lapierre Tautara Bike 25.7.

27. července 2015 v 23:01 SEZÓNA 2015
Letní příprava je i cyklistická. Absolvovali jsme závody pořádané Nevixem Kadaň.

DĚKUJI ANEŽCE ZA KRÁSNÉ FOTKY.

II.KOLO ČP BYSTŘICE POD HOSTÝNEM 19. - 21.6.

27. července 2015 v 22:37 SEZÓNA 2015

II.kolo ČP v letním biatlonu dospělých,dorostu a žactva se konalo v areálu biatlonu - střelnice Bedlina v Bystřici pod Hostýnem od pátku 19.6. do neděle 21.6..

Doprava - v pátek soukromá voz. 1.auto -Milan Košťák + trenér,Pavlík,Michal (odjezd 14:00hod.)
2.auto - David Šmíd + Alena,Honza Horák (odjezd 15:30h.)
Počasí oblačné,hodinové zdržení na benešovském 30km.
V cíli ve 21:12h.

Ubytování : internát DMNO - VŠICHNI NA POKOJÍCH -dvoulúžkové

Sobota -20.6. -po snídani odjezd na závodiště v 8:00hod.,
počasí - oblačné,slunečné větrné +19st.C,
Štafetový závod - je závodem trojic,ve kterém je vyhodnocen výsledek štafety i výsledek jednotlivých úseků.Výsledky jednotlivých úsekůjsou přepočteny na vítěze kategorie a body jako při individuálním závodě.Tyto body jsou započteny do žebříčku jednotlivců.Složení štafet bylo určeno losem z přihlášených závodníků v jednotlivých kategoriích.
V 9:30h.byl odstartován závod štafet.
Štafeta s Honzou Horákem se umístila na krásném 3. místě,v jednotlivcích Honza skončil na 9.místě.Štafeta s Davidem se umístila na 5.místě a v jednotlivcích se David umístil na 6.místě.
Odpolední štafetový závod žactva byl odstartován v 15:00hod.
Velmi povedený závod to byl pro Michala Mňahončáka,který se svoji štafetou skončil na 2.místě a po přirážce 3min.za nevystřelené rány pro vítěznou štafetu se Michal posunuje na 1.místo(neuvěřitelný výsledek pro první závod na ČP pro nováčka biatlonového sportu). V jednotlivcích se umístil na 4.místě.
Pavel Košťák se umístil na 22.místě a v jednotlivcích 44.místo.

Po vyhlášení následovala večeře u Hanuše(velmi dlouhé čekání),poté večerka.
Neděle 21.6. po snídani v 8:00h.nástřel žáků(dorost spinkání),počasí polojasno,
balení a odjezd v 10:00na závodiště.
9:30h.start sprintu žáků - Michal se střelbou za 2 se umístil na 18.místě,Pavlík v silné kategorii žáků "B" se umístil na 45.místě,střelba za 3chyby.

Nástřel dorostu a dospělých ve 13:30h.,
start sprintu ve 14:30h.
Milan s Pavlem,Michalem a trenérem odjeli ve 15:00h.
Při startu dorostu začalo mrholit,Honza se střelbou za 6 se umístil na 10.místě.
David startoval za hustšího mrholení a se střelbou za 4,1 se umístil na 7.místě.
Odjezd v 16:15h. a příjezd do Kadaně ve 20:30h.