Říjen 2014

Čendův Lomcovák 26.10. 2014

27. října 2014 v 19:55 ZIMNÍ BĚŽECKÝ POHÁR
V neděli 26.10. se zúčastnili dva zástupci biatlonu, Honza Horák a David Šmíd 13.ročníku ZBP v Kadani.


Za inverzního počasí se sešlo 100 závodníků na startu 1.kola Zimního běžeckého poháru.

Bahnité,kluzké tratě zvládli biatlonisté v čase rychlejším než v r.2013.


ČENDŮV LOMCOVÁK NA SVAŤÁKU 1.kolo


Datum: 26.10.2014 Obtížnost: B

Dospělí: 5,25 km

Poř. Jméno R.n. Kat. Klub Čas Body

41 Šmíd David 1994 MA Biatlon Kadaň 28:29 286

63 Horák Jan 1999 J Biatlon Kadaň 30:46 196


Běh Zámeckým parkem -19.10. 2014

21. října 2014 v 22:42 ZIMNÍ PŘÍPRAVA
BĚH ZÁMECKÝM PARKEM V KLÁŠTERCI N/O


BZP2014 / M11 : BĚH - Elévové A / 800m
Poř. Jméno / Name Nar./Birth. Klub / Club Start.číslo čas / Time

27 Košťák Pavel 2003 Biatlon Kadaň 155 0:03:39



Výsledky KKK

19. října 2014 v 20:23 KADAŇSKÝ KONDIČNÍ KROS


1Vadlejch Jiří1977Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň31:50137
2Kubelka Jan1988TJ Klášterec30:40121
3Šmíd David1994Biatlon Kadaň31:3187
4Kalík Jan1976SKMP Kadaň29:4962
5Holý Václav1978Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň30:5459
6Bach Tomáš1998TJ Klášterec30:3650
7Paroubek Jan1998TJ Klášterec32:3948
8Šimána Filip1998TJ Klášterec29:2546
9Neuman Jan1989Kadaň30:5939
10Procházka Jiří1980Karlovy Vary30:5736
11Březina Daniel1992VS Kadaň31:2835
12Vlasák Jiří1975SKMP Kadaň35:4115
13Ryzák Pavel1977TJ VTŽ Chomutov32:1012
14Čanda Ludvík1979Kadaň39:068
15Waltera Vladimír1981Team Bike Perštejn34:237
16Hadrávek Čeněk1989TJ Klášterec32:347


1Linhart Tomáš1999Biatlon Kadaň14:5287
2Horák Jan1999Kadaň18:0721
3Froněk Tomáš1999Karate Klub Kadaň19:1513
4Pospíšil Jan2000AK Žatec14:5312
5Krátký Luboš2000AK Žatec19:166
6Červenka Marcel2000TJ Klášterec16:115


1Linhart Lukáš2001Biatlon Kadaň15:05111
2Linhart Patrik2002Biatlon Kadaň17:2288
3Košťák Pavel2003Biatlon Kadaň20:3153
4Zelenka Stanislav2003Atletika Kadaň21:0217
5Hasík Jan2002Biatlon Kadaň20:1216
6Ježek Adam2007TJ Klášterec21:2412
7Šírek Jakub2005Biatlon Kadaň37:158
8Zeman Lukáš2005Biatlon Kadaň37:277
9Ouzký Vítek2004Jirkov19:333


1Dvořáková Marie2002TJ Klášterec18:4079
2Ševčíková Anežka2001TJ Klášterec17:4618
3Zelenková Zuzana2002Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň23:0816
4Houdková Adéla2003Biatlon Kadaň25:4411
5Hegnerová Anastátie2002Biatlon Kadaň36:041




Propozice ZBP

19. října 2014 v 19:38 ZIMNÍ BĚŽECKÝ POHÁR
P R O P O Z I C E
Z I M N Í B Ě Ž E C K Ý P O H Á R - 1 3. R O Č N Í K
2 0 1 4 - 2 0 1 5
Seriál obsahuje následujících 18 běžeckých závodů pořádaných Běžeckým klubem F-C Kadaň :
26.10. neděle ČENDŮV LOMCOVÁK NA SVAŤÁKU 5.250m 10,30 2.ZŠ
09.11. neděle BĚH KOLEM BOBŘÁKU 8.540m 10,30 Loděnice
16.11. neděle CYKLOSTEZKOU PODÉL OHŘE 6.590m 10,30 Kadaňský stupeň
23.11. neděle RAŠOVICKÁ LÁVKA 13.340m 10,30 Restaurace SPLIT
30.11. neděle HORSKÝ KROS NA STŘEDNÍM VRCHU 5.300m 10,30 ČS SHELL
07.12. neděle ČERTOVSKÝ BĚH NA ÚHOŠŤ 5.600m 10,30 Kadaňský stupeň
14.12. neděle BĚH KOLEM KLÁŠTERA 5.120m 10,30 Restaurace Split
21.12. neděle VÁNOČNÍ BĚH BRODCEMI 11.300m 10,30 Kadaňský stupeň
26.12. pátek ŠTĚPÁNSKÝ BĚH V MĚSTSKÉM PARKU 7.800m 10,30 KZ Orfeum
28.12. neděle BĚH KOLEM ŠPIČÁKU 8.080m 10,30 2.ZŠ
01.01. čtvrtek NOVOROČNÍ KONDIČNÍ BĚH 7.510m 15,30 Autoservis Rokelská
11.01. neděle 36.TŘÍKRÁLOVÝ BĚH 8.000m 10,30 Kadaňský stupeň
18.01. neděle LESTKOVSKÝ PŮLMARATON 21.098m 10,30 Kadaňský stupeň
25.01. neděle LOMAZICKÁ STEZKA 8.300m 10,30 Restaurace SPLIT
01.02. neděle BĚH PŘES STRÁŽIŠTĚ 5.200m 10,30 2.ZŠ
08.02. neděle BĚH LESOPARKEM 5.000m 10,30 Lesopark
15.02. neděle BĚH KOLEM ÚHOŠTĚ 11.100m 10,30 Autoservis Rokelská
22.02. neděle BĚŽECKÝ DVOJBOJ 3.000m + 800m 10,30 Stadion
Bodování : závody jsou rozděleny do tří kategorií podle obtížnosti.
Do kategorie "A" je zařazeno 6 závodů s trojnásobným bodováním, a to:
- Rašovická lávka
- Vánoční běh Brodcemi
- Štěpánský běh v městském parku
- Lestkovský půlmaraton
- Běh kolem Úhoště
- Běžecký dvojboj
Do kategorie "B" je zařazeno 6 závodů s dvojnásobným bodováním, a to :
- Čendův lomcovák na Svaťáku
- Běh kolem Bobřáku
- Horský kros na Středním vrchu
- Čertovský běh na Úhošť
- Tříkrálový běh
- Běh kolem kláštera
Do kategorie "C" je zařazeno 6 závodů se základním bodováním, a to :
- Cyklostezkou podél Ohře
- Běh kolem Špičáku
- Novoroční kondiční běh
- Lomazická stezka
- Běh přes Strážiště
- Běh lesoparkem
Ve všech závodech boduje prvních 150 závodníků v absolutním pořadí systémem :
300 - 294 - 288 - 282 - 276 - 270 - 265 - 260 - 255 - 250 - 245 - 240 - 236 - 232 - 228 - 224 - 220 - 216 -
212 - 208 - 204 - 200 - 197 - 194 - 191 - 188 - 185 - 182 - 179 - 176 - 173 - 170 - 167 - 164 - 161 - 158 -
155 - 152 - 149 - 146 - 143 - 140 - 138 - 136 - 134 - 132 - 130 - 128 - 126 - 124 - 122 - 120 - 118 - 116 -
114 - 112 - 110 - 108 - 106 - 104 - 102 - 100 - 98 - 96 - 94 - 92 - 90 - 88 - 86 - 84 - 82 - 80 - 78 - 77 - 76
- 75 - 74 a dále sestupně po jednom bodu.
Závodníci si body přenášejí do svých kategorií a do celkového pořadí se budou započítávat výsledky všech
osmnácti závodů.
Za překonání traťového rekordu se připočítá 50 bodů.
Mladší žactvo ( od ročníku narození 2002 ) bude závodit na zkrácených tratích.
Obodováno bude prvních 20 míst systémem :
40 - 36 - 32 - 29 - 26 - 23 - 20 - 18 - 16 - 14 - 12 - 10 - 9 - 8 a dále sestupně po jednom bodu.
Do kategorie "A" s trojnásobným bodováním jsou pro mladší žactvo zařazeny tyto závody :
Čertovský běh na Úhošť - 5.600m , Vánoční běh Brodcemi - 5.400m, Běh kolem Špičáku - 5.330m,
Novoroční kondiční běh - 4.300m , Tříkrálový běh - 4.000m , Běžecký dvojboj - 3.000m + 800m
Do kategorie "B" s dvojnásobným bodováním jsou pro mladší žactvo zařazeny tyto závody :
Čendův lomcovák na Svaťáku - 2.100m , Běh kolem Bobřáku - 2.880m , Horský kros na Středním vrchu
-2.120m , Běh kolem kláštera - 2.560m , Štěpánský běh v městském parku - 2.600m , Lomazická stezka -
Do kategorie "C" se základním bodováním jsou pro mladší žactvo zařazeny tyto závody :
Cyklostezkou podél Ohře - 1.400m , Rašovická lávka - 1.850m , Lestkovský okruh - 2.050m , Běh přes
Strážiště - 2.600m , Běh lesoparkem -2.500m , Běh kolem Úhoště - 1.800m

Aktualizace členů - 2014

16. října 2014 v 19:05 KLUBOVÉ INFORMACE

Členové 10/2014

Trenér:
Dolejší František

Kategorie :

přípravka:
Eliška Valentová

žáci "A"
Jakub Šírek
Lukáš Zeman
Michal Mňahončák
Karel Valenta

žákyně "B"
Adéla Houdková

žáci "B"
Honza Hasík
Pavel Košťák

žáci "C"
Dan Bárta

dorostenci "A"
Honza Horák

Junior
David Šmíd


rozhodčí,fotograf.,řidiči,webmaster,dobrovolníci
Šmídová Alena
Horák Pavel
Košťák Milan
Hasík Vláďa

Běh do vrchu - Kadaň 2014

16. října 2014 v 17:54 | A.Š. |  ZIMNÍ PŘÍPRAVA
44.ROČNÍK BĚHU DO VRCHU se konal ve středu 8.10.



Předžáci 2005 - 2006


Karel Valenta1.ZŠ200504:12,0




Jakub Šírek200505:33,0



Předžáci 2003 - 2004

Michal Mňahovčák3.ZŠ200404:56,0

Starší žáci 1999 - 2000

Jan Horák5.ZŠ199902:34,0

Předžačky 2003 - 2004

Adéla Houdková5.ZŠ200304:22,0

Zimní tréninky

16. října 2014 v 17:11 KLUBOVÉ INFORMACE
Od středy 22.10. budou tréninky střelecké (PO,ST) na 1.ZŠ. (vstup z boční pravé strany,plechové dveře)

Nováčci (přihlášeni v září 2014) - trénují od 15:00- 16:00hod.
Mazáci +Dan Bárta - trénují od 16:00 - 17.00hod.

Pátek - běžecký trénink
Pátek za mrazu,deště,sněhu - tělocvična Šuplík



Další běžecká příprava je individuální.

Příkladem je Honza Horák,který se zúčastnil v sobotu 11.10. běhu na hrad Loket.
Tento závod mu přinesl hezké zážitky, 3. místo v absolutním pořadí a 1.místo v kategorii junior do 18 let.











Závody v našem regionu,kterých se můžete zúčastnit:

19.10.neděle - 10. ročník Běhu zámeckým parkem v Klášterci n/O

tratě od 50 m od 10.00 hodin, sraz na místě min. hodinu před startem své kategorie.
Hojná účast a výborní kvalitní soupeři z Klášterce a Ústeckého kraje.,
VHODNÉ PRO VŠECHNY !

17.11.pondělí -
Běh 17.listopadu Kadaň

Tréninky na Šuplíku 10/2014

5. října 2014 v 21:24 | a.š.. |  KLUBOVÉ INFORMACE
Obrazové informace o střeleckém tréninku na Šuplíku a s novými členy pro sezónu 2015.


19.Kolo KKK - 1.10. 2014

5. října 2014 v 19:25 KADAŇSKÝ KONDIČNÍ KROS
Předposlední kolo Kadaňského kondičního krosu - středa 1.10.


9Dvořáková Marie2002ŽŽkm12TJ Klášterec19:451006:22
20Košťák Pavel2003MŽcm11Biatlon Kadaň20:31906:37