Červen 2014

1.ČESKÝ POHÁR STARÉ MĚSTO POD LANDŠTEJNEM 6.6.-8.6.

19. června 2014 v 0:27 SEZÓNA 2014
1.Český pohár v letním biatlonu žactva,dorostu a dospělých se konal ve Starém Městě pod Landštejnem ve dnech 7.6.-8.6.v areálu KB Staré Město pod Landštejnem.

Odjezd z Kadaně dvě auta : 1.Šmíd D.- Alena ,trenér
2.Košťák Milan- Pavel,Honza Horák
1.auto odjezd od Šuplíku 15:30h.- Březno,Praha na Benešov- bouračka,objížďka přes Mrač,2.auto zdržení v koloně,
počasí - velmi teplé až horké,

Dojezd na závodiště 19:25h.,Milan ve 20:00h.příjezd na parkoviště do cyklokempu,přesun do Slavonic.Ubytování Secesní dům doulůžkové pokoje + třílůžák.
Po ubytování prohlídka náměstí ve Slavonicích a rezervace zahrádky na sobotní večeři.
Večerka ve 22:00h..

Sobota 7.6.nás probudila do slunečnečného,jasného,velmi teplého dne a po snídani jsme vyrazili v 8:00h. na závodiště,kde dopolední závod absolvovali D+D.Vytrvalostní závod VZ byl odstartován 9:30h.,
David se trápil na střelnici, když první střelba se vydařila za 1chybu,tak druhá a třetí se úplně pokazila za 5,za 4netrefené terče,poslední střelba za 3 a umístění na 9.místě.
Nevydařený závod bylo potřeba zrelaxovat a tak David absolvoval výšlap na Landštejn.
Po vyhlášení výsledků se prováděl nástřel zbraní žáků a závod VZ byl odstartován 15:15h.
Na tratě a střelnici se vydal nejdříve Pavel a za 2netrefené si vybojoval umístění na 24.místě ve svém prvním velkém republikovém závodě.
Honza za 4chyby se umístil na 29.místě v silně obsazené kategorii.Běžecky se snažil,ale v tropickém vedru to nebylo jednoduché.
V 19:00h.jsme odjeli do Slavonic a v hotelu Arkada jsme se posilnili na nedělní závody.

Neděle 8.6. znovu tropická. Odjezd v 8:00h.s Milanem.
David na svůj závod mohl přijet později, start ve 14:30h.dospělých mu dovolil prohlídku okolí.
Start rychlostního závodu žáků byl v 9:30h. a v tropických podmínkách se na střelnici po těžkém běhu nedařilo .
Pavel zastřílel za 3chyby a pohoršil si na 32.místo.Honza si naopak polepšil a za 2chyby se umístil na 18.místě.
Po závodech cca 12:30h.se první parta vydala k domovu.
Ve 14:30h. se odstartoval rychlostní závod RZ dorostu a dospělých, střelnice byla pro Davida náročná,nebo tropické vedro mělo vliv na běh i střelbu.Ležka za 3chyby a stojka za 4chyby nakonec umístění na 11 pozici,to nebyl nejlepší výsledek na pohárových závodech.
Po ukončení závodů jsme se přesunuli do Slavonic,dobalení,osvěžení ve sprše na cestu a odjezd v 17:45h.
Cesta byla poklidná bez kolon a dojezd domů ve 21:15h.

2. června 2014 v 22:20 | a.š. |  KLUBOVÉ INFORMACE
V pátek jedeme do Starého Města pod Landštejnem na 1.ČP žactva ,dorostu a dospělých.

Závazně přihlášeni jsou: Košťák Pavel,Horák Honza,Šmíd David

Ubytování - ve Slavonicích, pokoje, vybavená kuchyňka - varná konvice,mikrovlnka,nádobí, (cena dosp.200,-Kč/noc + 10,-Kč rekreační poplatek,děti do 12let -140,-Kč+ Honza + David ubytování platí DDM)

Stravování - večeře v pátek vlastní, snídaně sobota, neděle vlastní, sobotní večeře - restaurace , občerstvení na závodišti v bufetu (KAPESNÉ).

S sebou - běžecké oblečení na sobotu i neděli, dostatek ponožek,běžecké boty, civilní boty a oblečení, mikinu, hygienické potřeby,ručník,pantofle na ubytování,upínací pásek,klubové tričko,pyžamo, krém na opalování,

Doprava : 1.auto -David,Alena,Dolejší
2.auto - Milan,Pavlík,Honza

Domluvíme se ve středu na KKK,nebo telefonicky ohledně odjezdů a příjezdů na závodiště.