Listopad 2011

6.kolo Běh kolem kláštera 27.11.

30. listopadu 2011 v 20:40 ZIMNÍ BĚŽECKÝ POHÁR
6.kolo - Běh kolem kláštera 5.120m se konal za slunečného,ale velmi větrného, podzimního nedělního dopoledne.

Tentokrát jsme měli zastoupení v žácích- Honzu Horáka,absolvoval poloviční trať a v juniorech Davida Šmída.
Na start se postavilo celkem 104 závodníků.



Mladší žactvo - 2.560m :

16. Horák Jan 1999 MLŽ 16:17 Atletika Kadaň 12

49. Šmíd David 1994 J 27:19 Biatlon Kadaň 124

5.kolo ZBP - Horský kros na Středním vrchu 20.11.

22. listopadu 2011 v 21:46 ZIMNÍ BĚŽECKÝ POHÁR
V neděli 20.11. Horský kros na Středním vrchu - 5.300m.


46. Šmíd David 1994 J 31:21 Biatlon Kadaň 136


4.kolo ZBP -Rašovická lávka 13.11.

22. listopadu 2011 v 21:25 ZIMNÍ BĚŽECKÝ POHÁR
V neděli 13.11. proběhlo další kolo ZBP.
Rašovická lávka - 13.340 m

Dlouhý náročný závod absolvovalo 59 závodníků.

45. Šmíd David 1994 J 1:11:34Biatlon Kadaň 210

3.kolo ZBP - Cyklostezkou podél Ohře 5.11.

6. listopadu 2011 v 11:15 ZIMNÍ BĚŽECKÝ POHÁR
V sobotu 5.11. proběhlo 3.kolo ZBP,závodem "Cyklostezkou podél Ohře" - 6.590m.
I přes další inverzní víkend, se zúčastnilo 82 závodníků. Za náš klub opět pouze David Šmíd.
Výsledek :
40. Šmíd David 1994 J 31:43 Biatlon Kadaň 80



1.kolo ZBP -Čendův lomcovák na Svaťáku 28.10.2011

4. listopadu 2011 v 14:03 ZIMNÍ BĚŽECKÝ POHÁR
V pátek 28.10. začal letošní Zimní běžecký pohár.

Prvním závodem byl ČENDŮV LOMCOVÁK NA SVAŤÁKU - 5.250m.
Tento závod
absolvoval jediný náš zástupce,dorostenec David Šmíd.
Za inverzního počasí vyběhlo na krosové tratě celkem 75 závodníků.

Výsledky:
36. Šmíd David 1994 J 29:01 Biatlon Kadaň 176




Běh Zámeckým parkem- Klášterec n/O

2. listopadu 2011 v 15:16 ZIMNÍ BĚŽECKÝ POHÁR

V sobotu 22.10. jsme se zúčastnili běhu v Zámeckém parku v Klášterci nad Ohří.
Pouze dva běžci zastupovali náš klub. Za inverzního počasí,mlhavo a "vlezlé "zimy,se na start vydal Honza Horák a poté David Šmíd.



Výsledky:
MLADŠÍ ŽÁCI 1999 - 1998 1.750M
1. JAN HOCK 1998 TJ LOVOCHEMIE LOVOSICE 6:44,6
2. ONDŘEJ CHLOUPEK 1999 VTŽ CHOMUTOV 6:45,3
3. LUKÁŠ BARTOŇ 1998 TJ KLÁŠTEREC 6:51,2
4. ROMAN ČECH 1998 TJ KLÁŠTEREC 7:02,3
5. ANTONÍN JANETKA 1999 AK DUCHCOV 7:24,4
6. MATĚJ ŠČERBA 1998 AC ÚSTÍ NAD LABEM 7:26,5
7. RYS DOMINIK 1998 KADAŇ 7:27,1
8. JIŘÍ LOUFEK 1999 TRIATLET KARLOVY VARY 7:37,4
9. PATRIK ABELDINOV 1998 AK SOKOLOV 7:37,0
10. DAVID NOVOTNÝ 1999 TRIATLET KARLOVY VARY 7:40,8
11. JAKUB MAŘÍK 1999 AK MOST 7:43,4
12. TOMÁŠ PRASKÝ 1999 AK LITVÍNOV 7:44,4
13. JAKUB POLONČÍK 1999 AK ŽATEC 8:44,1
14. JAN HORÁK 1999 KADAŇ 8:53,5

Dorostenci

1. FILIP HRADIL 1995 AK BÍLINA 17:52,3
2. OTO OTTENSCHLÄGER 1995 KRUŠNOMAN TRIATHLON TEAM 18:15,1
3. JAKUB PŠENIČKA 1995 TJ LOVOCHEMIE LOVOSICE 18:50,3
4. DAVID ŠMÍD 1994 BIATLON KADAŇ 21:43,1
5. FREDERICK PERUTH 1995 KLÁŠTEREC 29:41,5