Červen 2011

Regionální závody -Ludvíkovice 18.6.

19. června 2011 v 20:02 SEZÓNA 2011
V sobotu 18.6. jsme se dopravili do Ludvíkovic ,na regionální závody ,soukrom.vozem(odjezd v 9:15hod.,příjezd v 11:00hod.) a vlakem (odjezd v 9:40hod. příjezd do Děčína v 11:45hod.).
Děkujeme řediteli závodu P.Plechatýmu za dovoz naší výpravy z Děčína.Přestože měl mnoho práce ,jako člen organizačního výboru,tak byl ochotný nám pomoci a závody byly připraveny včas,perfektně a snad i počasí bylo domluveno na teplé i slunečné .
Závodníci:Borek Vodrážka,Honza Horák,David Šmíd
Po nástřelu zbraní proběhla prohlídka tratí a start rychlostního závodu RZ byl ve 13:15hod.
Umístění v RZ:
žáci A- Borek Vodrážka 1.místo
žáci B- Honza Horák
dorostenci B - David Šmíd 3.místo
Odpolední závod- štafety se odstartoval v 15:30hod. .
Štafety byly čtyřčlenné a zastoupeny vzduchovou zbraní i malorážkou.Naši štafetu doplnil Honza Válka z KB Jílové.
Štafeta byla úspěšná ve střelbě i běžecky,proto vybojovala 2.místo.
Odměna byla sladká,všechny štafety si pochutnaly na výborných dortech.
Po vyhodnocení závodů a sladkém občerstvení jsme se rozloučili a vypravili na cestu domů kolem 17:30hod..
Zde musíme poděkovat KB Jílové, A.Přibilovi,který odvezl část naší výpravy do Děčína na vlak.nádraží.
Zpáteční cesta byla klidná, s menší dešťovou průtrží.Do Kadaně jsme dorazili v 19:00hod..

1.ČP ATEX CUP NOVÉ MĚSTO n/M 3.6.-5.6.

9. června 2011 v 22:15 SEZÓNA 2011
O víkendu 3.6. - 5.6. se konal 1.ČP ŽACTVA A DOSPĚLÝCH v biatlonovém areálu v Novém Městě na Moravě.
Zúčastnilo se 333 sportovců ze 40 klubů a mezi nimi reprezentovali náš klub dva zástupci,žák A Borek Vodrážka a dorostenec David Šmíd.
Doprava :
1.vlakem v 7:45hod. z Kadaně, Borek Vodrážka a trenér,příjezd do Nového Města n/M v 15:00hod.
2. soukr.vozidlem ve 14:30hod. z Kadaně ,Alena a David Šmídovi,
cesta za velmi teplého počasí - přes Prahu,pražským okruhem(nové krásné tunely)za plynulého provozu na dálnici D1,provoz plynulý,ale velice hrbolatý ,sjezd na Měřín a příjezd před ubytování v 17:50hod.
Ubytování:
ubytovna DUO ,(děkujeme Blance Kantové za zajištění),zabydlení,vybalení,v 18:40hod.odjezd na závodiště pro trenéra(porada)a seznámení Borka se závodištěm
Stravování : páteční večeře vlastní,párky,kuře.polévka,po večeři procházka Novým Městem n/M,PROHLÍDKA AUTOMATU NA MLÉKO
VEČERKA - VE 22:00HOD.
Sobota 4.6. -
budíček v 7:30hod.
počasí - obloha modrá bez mráčků,sluníčko naplno zářivé,teploučko až tropické +29st.C,
po snídani v 8:30hod.odjezd na závodiště,postavení základny, v 9:00hod.nástřel dorost a dospělí
start rychlostního závodu RZ - v 10:00hod.,
umístění : David 17.místo (střelba 2,2)
Po závodech zbalení a odjezd na Duo,zajišťování rezervace na večeři pro 30lidí,"Pasáček" obsazen,domluven "Artis"restaurace u vlak.nádraží
ve 13:30hod.odjezd na závodiště,už během jízdy déšť na závodišti bouřka a průtrž mračen,
ve 14:05hod. slunečno,teplo,nástřel žáků
Start rychlostního závodu - v 15:00hod.
umístění :
Borek Vodrážka 6.místo(střelba 3)
Na ubytovně objednávky večeří,domluveny telefonicky na 19:30hod.v 19:10hod. za bouřky a deště odchod do rastaurace "Artis". Zpestřené čekání jedním z hostů - nejspíše stálého zákazníka,nejdříve zábavnou,později otravnou přednáškou.Personál si velice dobře poradil a host byl "uklizen".
Ve 21:00hod.odchod z restaurace a ve 22:00hod.večerka.
Neděle 5.6. - budíček v 7:00hod., snídaně, v 8:00hod.odjezd na závodiště.
Počasí - teplé,slunečné,ale velmi větrné
Start vytrvalostního závodu žáků v 9:30hod.
Umístění :
Borek Vodrážka 12.místo(střelba 5)
Po ukončení závodů žáků a vyhlášení výsledků,byl posunutý nástřel dorostu a dospělých na 11:45hod.a start vytrvalostního závodu ve 12:45hod..
Před startem dorostu byli odvezeni na vlakové nádraží -Borek a trenér,kteří se dopravili do Kadaně vlakem kolem 20:00hod.
Umístění:
Davida Šmída 18.místo (střelba 5,3,3),střelba byla ovlivněna silným větrem,který na střelnici způsobil mnoho netrefených terčů.
Při vyhlášení výsledků,mírný déšť.
Přesun na ubytovnu,zabalení,úklid pokojů,rozloučení a odjezd v 17:10hod.. Při vjezdu na dálnici,kolona kvůli omezení a českému "zipování" zdržení cca 30min..Dojezd do Kadaně ve 20:30hod.rozvoz batohů Borkovi a trenérovi.