Listopad 2010

Horský kros na středním vrchu 21.11.2010

22. listopadu 2010 v 18:26 ZIMNÍ BĚŽECKÝ POHÁR

                              ZIMNÍ BĚŽECKÝ POHÁR - 9.ROČNÍK

5.kolo……Horský kros na Středním vrchu - 5.300m……21.11.2010


76. Horák        Pavel               1972    MA      38:14   Biatlon Kadaň          48         



  
79. Dolejší           František         1938    MV3    41:24   Biatlon Kadaň       42


Mladší žactvo - 2.120m :

14. Horák        Jan                  1999    MLŽ    14:56   Biatlon Kadaň             16










Běh v Rooseveltových sadech -17.listopad

21. listopadu 2010 v 17:18 ZIMNÍ BĚŽECKÝ POHÁR

Běh 17. listopadu Pořadatel: SKMP Kadaň
  
Pořadí
Číslo
Příjmení
Jméno
Ročník
Klub
TIME
1
57
ŠIBLICKÝ
David
Atletika Kadaň
01:48,5
2
85
ČERVENKA
Marcel
TJ Klášterec
01:48,7
3
86
VEJRAŽKA
Daniel
TJ Klášterec
01:51,5
4
84
ZAHRÁDKA
Václav
TJ Klášterec
01:53,8
5
1
PASTYŘÍK
Radek
Kadaň
01:56,7
6
2
MAŘÍK
Jakub
AK Most
01:58,3
7
61
CHLOUPEK
Onřej
VTŽ Chomutov
01:58,8
8
58
KALI
Jorga
Atletika Kadaň
01:59,9
9
14
URBAN
Tomáš
Plavání Žatec
02:01,0
10
87
HRUBŠKO
Ondřej
TJ Klášterec
02:06,7
11
16
FEJCÁK
Michael
KIKBOX Kadaň
02:08,1
12
17
KRÁL
Vojtěch
KIKBOX Kadaň
02:09,3
13
62
RUHT
Lukáš
VTŽ Chomutov
02:10,3
14
5
UHŘÍČEK
Matěj
Atletika Kadaň
02:12,2
15
83
HORÁK
Jan
Biatlon Kadaň
02:14,2
16
19
KALÍK
Jakub
SKMP Kadaň
02:16,5

1
835
PLETICHA
Richard
SKMP Kadaň
17:18,4
2
841
COUFAL
Jakub
Atletika Kadaň
17:59,2
3
843
ŠINDELÁŘ
Martin
DNT Kadaň
18:31,8
4
840
WITMANN
Stanislav
SKMP Kadaň
18:43,2
5
842
DOLEŽAL
Ladislav
Krušnoborci
18:56,5
6
845
KUJÍČEK
Tomáš
VTŽ Chomutov
19:42,3
7
738
GREGUŠKA
Pavel
Kadaň
19:52,7
8
711
ŘEHÁK
Pavel
Hnízdil Team
20:23,2
9
814
DEKASTELO
Jiří
AK Most
20:50,2
10
805
LEŽAL
Aleš
Blažim
21:03,7
11
797
NOVOTNÝ
Martin
Beroun
21:10,9
12
800
HŮRKA
Jiří
Ultrasport Sokolov
22:00,6
13
829
MOLNÁR
Jiří
Kadaň
22:13,9
14
802
HURÁŇ
Martin
BikeTeam Perštejn
22:21,2
15
807
HAVLÍČEK
Michal
ACES KV
23:33,1
16
730
HAGARA
Vítěslav
Kadaň
24:52,9
17
834
UHŘÍČEK
Petr
Perštejn
25:13,2
18
821
LESŇÁK
Ondřej
Kosagym
25:42,6
19
811
LEŠTINA
Jan
VS Kadaň
26:55,9
20
820
HORÁK
Pavel
Biatlon Kadaň
28:33,4
21
810
TATÁR
Tomáš
FIRMA
32:42,5
















Cyklostezkou podél Ohře - 6.11.2010

9. listopadu 2010 v 9:25 ZIMNÍ BĚŽECKÝ POHÁR
Běžecká příprava biatlonistů pokračovala další účastí na Zimním běžeckém poháru.

V sobotu 6.11. se konal závod "Cyklostezkou podél Ohře"-6 590m,kterého se zúčastnilo 60 závodníků.
Do tohoto závodu se prezentovali opět pouze dva naši zástupci, za juniory David Šmíd,za veterány František Dolejší.


1
3
2
2
3

1
2
2
2
2
2

TERMÍNY ČP- ATEX CUPU 2011

3. listopadu 2010 v 16:41 KALENDÁŘ ZÁVODŮ

Kalendář letního biatlonu pro sezónu 2011 

02.04. - 28.05. 2011   oblastní závody
04. - 05. 06. 2011       1. ČP D + D + žáci                  Nové Město n.M.

11.06. - 19.06. 2011   oblastní závody  
25. - 26. 06. 2011       2. ČP D + D + žáci                  Bystřice pod Hostýnem 
08. - 10. 07. 2011       M ČR D + D                             Staré Město p.L.              Nominační závod na ME
27. - 28. 08. 2011       3. ČP D + D + žáci                   Letohrad 
17. - 18. 09. 2011       M ČR žáci                                 Břidličná 

Poděkování

3. listopadu 2010 v 16:25 SPONZOŘI
Děkujeme všem přátelům,fanouškům,rodičům a hlavně sponzorům -


1
1
1
2
1
4
4

9.ročník Zimního běžeckého poháru v Kadani

3. listopadu 2010 v 14:45 ZIMNÍ BĚŽECKÝ POHÁR

V rámci zimní přípravy se biatlonisté zúčastňují "Zimního běžeckého poháru",pořádaného běžeckým klubem F-C Kadaň.

Dne 28.10. začal 9.ročník zimního běhání :
1.kolo .... Čendův lomcovák na Svaťáku -5250m

Zúčastnili se  David Šmíd a nejstarší závodník na startovní listině - František Dolejší.

1
2
2
4
4
5
2
2
2
4
2
5
5




Soutěž ČP družstev 2010

3. listopadu 2010 v 11:25 SOUTĚŽ ČP


Soutěž družstev - celkový součet (žáci,dorost)



1Břidličná6801,51
2Rover Praha6590,60
3KB N.Město5503,72
4Jilemnice5307,16
5Tatran5070,74
6Rožnov pR5035,62
7Jílové4737,90
8Střelka Brno4655,34
9OEZ Letohrad4245,69
10SKP Jablonec3820,02
11St. Město3770,55
12Orlová3646,27
13Poruba3479,83
14Elán Zruč3367,41
15Říčany3140,65
16Bystřice p.H3092,28
17Třebíč2968,90
18Kapslovna2861,23
19SG Jbc2734,69
20Beroun2226,45
21DDM Děčín2061,72
22Blansko2004,11
23Prostějov1870,63
24Vyškov1830,69
25Karviná1764,52
26Horní Braná1732,20
27Bobrky1472,40
28Manušice1465,23
29SKP Harrach.1462,02
30Litice1247,25
31Těrlicko1161,81
32Halenkovice1120,57
33Hostěradice983,37
34Kadaň963,63
35Chlumčany960,72
36Chotěboř778,65
37Strakonice731,08
38BRNO 97480,22
39Olomouc444,30
40Míkovice346,41
41V. Karlovice338,84
42Jáchymov215,14
43Baník Líně202,33

M ČR - ATEX CUP žactva, Zruč - Senec 18.-19.9.

3. listopadu 2010 v 11:07 SEZÓNA 2010
Poslední  závody a vyvrcholení letní sezóny v biatlonu pro žactvo, bylo Mistrovství ČR - ATEX CUP.
Přípravu a organizaci víkendového mítinku si na svá "bedra" vzal KB ELÁN ZRUČ.

Dle bodového zisku a VT si účast zajistili : Honza Horák, Andrej Bilec a Tomáš Pavlík (příjezd v sobotu),
David Šmíd - pomocný rozhodčí

Doprava :  Transit DDM Šuplík,řidič Pepíno, odjezd  v pátek 17.9. v 16:15hod. z Kadaně,příjezd na závodiště v 17:30hod.,prezentace a odjezd na ubytování

Ubytování : v tělocvičně místní ZŠ,

Stravování : snídaně vlastní,vaření čaje, na závodišti občerstvení formou bufetu, oběd a večeře sobotní v restauraci "U Drudíků".

V pátek po ubytování a večeři,prohlídka závodiště. Zde musíme pochválit místní KB A VELITELE TRATÍ  Tomáše Bystřrického za perfektně připravené tratě. 


1
2
4
4
18.9. -sobota - budíček v 7:15hod.,snídaně a v 8:00hod. přesun na závodiště

Počasí - ráno chladnější ,ale poté celý den jasný a teplý( pouze ve stínu velmi chladno,rozhodčí na střelnici David a dal.zahřívání čajem)

V průběhu nástřelu zbraní, příjezd Tomáše a rodičů, Pavla a Míši H.

Start rychlostního závodu RZ v 9:45hod.
- závod se vydařil Andrejovi,střelba za 1,1,umístění na 28.místě
- nevydařil se Honzovi - diskvalifikace manipulace se zbraní
- Tomáš střelba 1,2,umístění  na 29.místě (trvalé bolesti kolen)

2
2
4
3
3
5
4
4
4
4
4
4
4
4
4
2
3
4
4
2
2
Po obědě a odpočinku v tělocvičně jsme se zúčastnili jako fanouškové a rozhodčí (David na předávce) štafetového závodu.

1
2
2
Vyhlášení výsledků prvního dne ,večeře a zápasy ve stolním fotbálku bylo hezkým zakončením sobotního dne.

Neděle 19.9.  -opět chladné ráno,ale slunečný,teplý den,stín chladný

Start závodu s hromadným startem ZHS -V 9:30hod.
umístění - Honza na 21.místě (střelba 1,1,),Andrej na 32.místě,nevydařená střelba (2,3),Tomáš na 29.místě (0,1)

Vyhlášení výsledeků M ČR a Českého poháru 2010 ve 12:30hod. bylo hezkým zakončením letní sezóny.
Soutěž družstev náš KB zakončil na 34.místě.

Dík patří pořadatelům KB Elán Zruč za perfektní organizaci a pohodovou atmosféru při Mistrovství ČR.

1
2
4
4
4
4
4
4
4
4