Červen 2009

Přebor Ústeckého kraje - Děčín -Ludvíkovice 30.5.2009

2. června 2009 v 23:13 SEZÓNA 2009
V sobotu 30.5. za oblačného počasí jsme odjížděli do Děčína Ludvíkovic na přebor Ústeckého kraje v letním biatlonu.

Doprava : Transit DDM Šuplík -řidič Radek
Odjezd se mírně opozdil na 9:00hod.,cesta ubíhala díky spolehlivé,bezpečné jízdě a po mírném bloudění v Ludvíkovicích ,jsme kolem 10:30hod.dorazili do areálu střelnice Ludvíkovice.
Počasí se během jízdy velmi zhoršilo,chladno a déšť komplikovalo závody. Hlavně střelba v leže se proměnila ve vodní "LEŽKU".Proto místo plánovaných dvou závodů se konal pouze závod rychlostní -RZ

Závod byl odstartován dříve - v 11:30hod. za trvalého deště.

Náš klub reprezentovali :

přípravka - Petráš Jarda
žáci "A" - Horák Honza
žáci "B" - Pavlík Tomáš
žáci "C" - Šmíd David
muži"B"- Pavlík Ríša
muži "C"- Dolejší Franta

Před vyhlášením výsledků se všichni převlíkli do suchého a v autě se zahřáli při sledování DVD,díky Radkovi a jeho trpělivosti jsme zabránili prochlazení ,hlavně těch nejmladších.
Po vyhlášení nejlepších jsme v deštivém počasí odjeli z Děčína kolem 13:30hod. a do nedeštivé,slunečné Kadaně se vrátili v 15:00hod.



Regionální závod ČP - Výsledková listina
Děčín 30.05.2009 Rychlostní závod
Přípravka hoši
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSUMVýsl. časZtrátaBody
13Petráš JaroslavZPCKadaň00:05:09,01100:05:09,0+0,00,00
21Hrdlička DanielZPCJílové00:06:26,03300:06:26,0+1:17,00,00
32Pavlovec MartinZPCJílové00:09:13,05500:09:13,0+4:04,00,00


Regionální závod ČP - Výsledková listina
Děčín 30.05.2009 Rychlostní závod
Žáci A
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSUMVýsl. časZtrátaBody
1102Stínil MichalZCADDM Děčín00:06:39,02200:06:39,0+0,087,00
2152Horák JanZCAKadaň00:08:26,02200:08:26,0+1:47,063,66
312Zimola TomášZCADDM Děčín00:08:39,04400:08:39,0+2:00,060,83
413Šubrt LadislavZCAJílové00:09:00,01100:09:00,0+2:21,056,25
5112Vašák MilanZCAManušice00:09:03,04400:09:03,0+2:24,055,60
614Krejčí JakubZCADDM Děčín00:08:37,04400:09:37,0+2:58,048,18
79Trpišovský ZdeněkZCAJílové00:10:42,04400:10:42,0+4:03,034,01

Regionální závod ČP - Výsledková listina
Děčín 30.05.2009 Rychlostní závod
žáci B

PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLLSUMVýsl. časZtrátaBody
1191Pavlík TomášZCBKadaň00:09:57,000000:09:57,0+0,091,00
2201Urban DavidZCBDDM Děčín00:10:50,025700:10:50,0+53,082,92
318Mikeš TomášZCBDDM Děčín00:11:09,023500:11:09,0+1:12,080,02
421Kočí PetrZCBDDM Děčín00:16:30,034700:16:30,0+6:33,031,09

Regionální závod ČP - Výsledková listina
Děčín 30.05.2009 Rychlostní závod
Žáci C
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSSUMVýsl. časZtrátaBody
1231Bírovka TomášZCCJílové00:11:57,011200:11:57,0+0,091,00
2251Plechatý JanZCCDDM Děčín00:12:10,025700:12:10,0+13,089,35
3241Válka JanZCCJílové00:12:31,022400:12:31,0+34,086,68
4272Šmíd DavidZCCKadaň00:13:24,013400:13:24,0+1:27,079,95
5261Pohlreich DanielZCCJílové00:13:38,024600:13:38,0+1:41,078,18


Regionální závod ČP - Výsledková listina
Děčín 30.05.2009 Rychlostní závod
Muži B
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSSUMVýsl. časZtrátaBody
1332Stínil DušanM-BDDM Děčín00:18:46,011200:18:46,0+0,083,00
2322Plechatý PetrM-BDDM Děčín00:21:47,023500:21:47,0+3:01,069,65
3342Pavlík RichardM-BKadaň00:23:06,032500:23:06,0+4:20,063,83


Regionální závod ČP - Výsledková listina
Děčín 30.05.2009 Rychlostní závod
Muži C
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSSUMVýsl. časZtrátaBody
1352Dolejší FrantišekM-CKadaň00:23:43,022400:23:43,0+0,069,00