Květen 2009

1.ČESKÝ POHÁR ATEX CUP - BŘIDLIČNÁ 05/2009

25. května 2009 v 22:13 | A.Š. |  SEZÓNA 2009

Víkend od
22.5. - 24.5. jsme prožili na 1.kole ČP žactva Atex Cupu v Břidličné.

Účast: kategorie žáci "A" - Horák Jan,
kategorie žáci "B" - Pavlík Tomáš, Bilec Andrej
kategorie žáci "C" - Šmíd David, Vrána Miroslav

Doprava : 300,-Kč/os.
Odjezd v pátek 22.5. z 1.Máje a následovně od DDM Šuplík.

Veliké poděkování patří Ríšovi Pavlíkovi,který zajistil zapůjčení vozu "Ford-Tranzit " od I&C Energo.(zaslán děkovný e-mail za sponzorství).

Cesta už na samém počátku byla zkomplikovaná zapomenutým dalekohledem,tzn. místo domluveného času odjezdu v 9:30hod.,jsme opětovně odjížděli z Kadaně v 10:40hod..
Poté už cesta ubíhala ve slušném tempu,pouze mírné kolony v Praze naše tempo zpomalily.
Radost všem udělala zastávka na jídlo u Mc Donalds,odjezd po občerstvení ve 13:30hod.
Průjezd Vysokým Mýtem ve 14:50hod.byl dalším bodem na mapě,který značil,že do cíle naší cesty zbývá cca 100km z celkových 393km.
Dalším městem pro správný směr do Břidličné ,byl Uničov, bohužel navigace (trenéra) nás zavedla do Štenberka,odkud jsme přes cyklostezku dojeli do Rýžoviště,kde nás zastihla letní bouřka z vedra- kroupy,prudký déšť,ale v 17:30hod.jsme byli před školou v Břidličné .

Ubytování : ve škole ,kabinet s televizí
Po zabydlení v 18:00hod.- večeře , VOLNÁ ZÁBAVA - sledování DVD, sprchování,večerka 22:00hod.


Stravování: ve školní jídelně , cena večeře 65,-Kč, oběd 75,-Kč
celkem za stravování placeno 280,-Kč/os.
snídaně vlastní,čaj vaříme

V sobotu 23.5.
počasí : jasno,slunečno, velmi teplo

V 7:30hod.budíček,ranní hygiena,snídaně, poté nákup snídaně a pití na neděli.

V 9:00hod. odchod na závodiště a prohlídka tratí,vyzkoušení střelnice. Po tréninku odchod na oběd a chvilka poledního odpočinku.

Ve 12:30hod. odchod na závodiště na nástřel zbraní a přípravu na vytrvalostní závod VZ ,který byl odstartován ve 13:50hod..

Závod žáků"A" byl prvním velkým závodem Honzy Horáka,který zatím absolvoval pouze závody regionální. Vypořádal se dobře s celou tratí běžecky, střelba nebyla nejhorší,přesto umístění na 22.místě je důsledkem sbírání zkušeností na velkých závodech.

Závod žáků "B" nebyl moc vydařený,hlavně pro Tomáše Pavlíka,kterému nevyšla střelba.Běžecky měl na umístění na bedně,ale střelba ho odsunula na 17.místo. Naopak Andrej střelecky za 2 je dobrý ,ale běh stačil na umístění poslední tzn.28.místo.

Závod žáků "C" vyšel střelecky velmi dobře Davidovi a tím se dostal na 20.místo,které bylo překvapením i pro trenéra. Míra střílel za 2,ale stačilo to pouze na 29.místo.

Po ukončení závodů jsme odešli na večeři v17:00hod.,abychom mohli co nejdříve navštívit krytý bazén,který jsme měli zdarma v rámci závodů ČP.

Zde jsme všichni výborně zrelaxovali a v 18:40hod. jsme odešli na klobásku,protože ve vodě vyhládlo.
Ve 21:00hod. sledování DVD - Pelíšky,Honza se věnoval početnímu úkolu,který v neděli dopočítal a zato ho musíme pochválit ,že se moc nezdráhal a byl po celý víkend hodný ,poslušný kluk.

Večerka ve 22:00hod.

Neděle 24.5. - počasí - ráno oblačné,chladnější,během závodů vyjasnění a oteplení
Budíček v 7:00hod.,hygiena ,snídaně a částečné zabalení věcí - spacáky,karimatky.

V 8:00hod. odchod na závodiště a příprava na rychlostní závod RZ - START V 9:45HOD.

Žáci "A" - Honza odstartoval se startovním číslem č.5 , přestože střelba byla půměrná , tak se zlepšil a umístění na 22.místě bylo sice stejné ,jako předešlý závod,ale bylo více soupeřů,proto zlepšení.

Žáci "B" - Tomáš tentokrát střelbu vylepšil a umístění na 8.místě,bylo vynikající .Bohužel Andrej špatně zastřílel a umístění na 27.místě odpovídalo jeho momentální kondici.

Žáci "C" -
David i Míra opět střelecky patřili mezi nejlepší ,proto umístění na 16.místě a 23. místě jim dodá dalšího elánu a bojovnosti do dalších kol Českého poháru.

Po závodě v 11:00hod.jsme odešli na oběd,poté dobalení a úklid třídy.
Odjezd ve 12:30hod.,směrem na Uničov,cesta byla ,díky Ríšovi ,velmi pohodová,klidná a bezpečná.

Hradec Králové jsme projížděli v 15:00hod, Prahou v 16:00hod .V Kadani jsme byli v 18:00hod.

Ještě jednou musíme poděkovat firmě I&C Energo za zapůjčení vozidla a Ríšovi Pavlíkovi za bezpečný dovoz tam i zpět.







Regionální závod -Chlumčany 17.5.

19. května 2009 v 20:23 SEZÓNA 2009
V neděli 17.5. jsme odjížděli za velmi teplého ,ale i časného rána do Chlumčan na další (v pořadí už 8 -mý)regionální závody.

Doprava: Tranzit DDM Šuplík (řidič Pepíno)+ soukromé vozidlo

Počasí: nebe modré ,slunce pálivé, teplota letní,

Účast: Jarda Petráš,David Krippel,Milan Krippel, Honza Horák, Tomáš Pavlík,Andrej Bilec,David Šmíd, Míra Vrána,Ríša Pavlík

Cesta byla klidná, pouze v Tranzitu, jesenické a plasovské serpentiny rozhýbaly žaludek Honzy tak,že se musel několikrát nadýchat čerstvého vzduchu.

Na závodiště do areálu střelnice KB Chlumčany jsme dorazili včas a po zakempování se prováděl nástřel a prohlídka trati,která naše závodníky moc nepotěšila,protože opět,jako každý rok, byla dost krosová.

Závod vytrvalostní VZ - start v 11:00hod.,všichni se s tratí i se střelbou vypořádali dle svých možností . Díky silnějšímu větru se mnoho závodníků na střelnici trápilo.

Po závodu si všichni užívali sluníčka,které bylo v Chlumčanech neobvyklé,protože každý rok zde na regiónu pršelo.

Vyhlášení výsledků bylo příjemné pro naše nejmladší,ale spokojeni byli všichni,jak se říká: "není důležité vyhrát,ale zúčastnit se."

Zpáteční cestu většina prospala a do Kadaně jsme dorazili kolem 16:00hod..


Regionální závod ČP - Výsledková listina
Chlumčany 17.05.2009 Vytrvalostní závod
Přípravka hoši
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSUMVýsl. časZtrátaBody
18Pscheidt TomášZPCTatran00:06:02,02200:06:42,0+0,00,00
21Šamberger MartinZPCTatran00:05:37,04400:06:57,0+15,00,00
39Krippel MilanZPCKadaň00:05:40,04400:07:00,0+18,00,00
44Hasman OndřejZPCElán Zruč00:05:42,04400:07:02,0+20,00,00
511Petráš JaroslavZPCKadaň00:06:38,03300:07:38,0+56,00,00
65Netrval JakubZPCLitice00:06:30,04400:07:50,0+1:08,00,00
710Krippel DavidZPCKadaň00:06:47,04400:08:07,0+1:25,00,00
82Pscheidt MartinZPCTatran00:06:29,05500:08:09,0+1:27,00,00
97Říha MartinZPCLitice00:08:09,04400:09:29,0+2:47,00,00
106Hasman MarekZPCElán Zruč00:09:47,05500:11:27,0+4:45,00,00
Diskvalifikován, vzdal, nestartoval
3Kasl DavidZPCBaník LíněDNS - Nestartoval(a)


Regionální závod ČP - Výsledková listina
Chlumčany 17.05.2009 Vytrvalostní závod
Žáci A
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSUMVýsl. časZtrátaBody
114Procházka PetrZCAChlumčany00:10:40,02200:11:20,0+0,087,00
2192Horák JanZCAKadaň00:11:08,01100:11:28,0+8,085,97
318Bukovský VítZCALitice00:10:57,02200:11:37,0+17,084,82
4163Dlabal PavelZCABaník Líně00:11:32,02200:12:12,0+52,080,34
517Sak MiroslavZCALitice00:12:59,05500:14:39,0+3:19,061,53

St. č. 15 Diskvalifikace - zkrácení trati
Diskvalifikován, vzdal, nestartoval
15Pojsl OndřejZCAStrakoniceDSQ - Diskvalifikován(a)

Regionální závod ČP - Výsledková listina
Chlumčany 17.05.2009 Vytrvalostní závod
Žáci B
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLLSUMVýsl. časZtrátaBody
1251Pavlík TomášZCBKadaň00:11:26,001100:11:46,0+0,087,00
2242Bilec AndrejZCBKadaň00:19:35,020200:19:30,0+7:44,029,82

St. č. 24 Nezaviněné zdržení na střelnici 45 sec.


Regionální závod ČP - Výsledková listina
Chlumčany 17.05.2009 Vytrvalostní závod
Žáci C
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSSUMVýsl. časZtrátaBody
1321Tolar DavidZCCElán Zruč00:14:36,020200:15:16,0+0,091,00
2311Pscheidt LukášZCCTatran00:15:45,011200:16:25,0+1:09,084,14
3291Matějka TomášZCCTatran00:15:27,022400:16:47,0+1:31,081,95
4281Kanta JiříZCCLitice00:15:19,032500:16:59,0+1:43,080,76
5332Vrána MiroslavZCCKadaň00:17:53,022400:19:13,0+3:57,067,45
6342Šmíd DavidZCCKadaň00:18:44,022400:20:04,0+4:48,062,38
7302Kobera ZdeněkZCCElán Zruč00:17:54,0551000:21:14,0+5:58,055,43




Regionální závod Děčín - Boletice 10.5.2009

14. května 2009 v 0:33 SEZÓNA 2009
V neděli 10.5. pokračovaly v Boleticích další závody,kterých se zúčastnilo více závodníků a početnější zastoupení bylo i kadaňských biatlonistů.

Doprava: tranzit Šuplík(řidič Pepíno)

Počasí : slunečné,teplé ( v noci déšť)

účastníci : přípravka - Jarda Petráš
žáci"A" - Honza Horák
žáci "B" - Tomáš Pavlík

žáci "C" - Míra Vrána




Regionální závod ČP - Výsledková listina
Boletice 10.05.2009 Rychlostní závod
Přípravka hoši
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSUMVýsl. časZtrátaBody
19Šamberger MartinZPCTatran00:08:59,01100:08:59,0+0,00,00
28Hrdlička DanielZPCJílové00:09:52,03300:09:52,0+53,00,00
311Petráš JaroslavZPCKadaň00:08:14,03300:10:14,0+1:15,00,00
412Pavlovec MartinZPCJílové00:13:24,05500:13:24,0+4:25,00,00

st.č.11 - přirážka 2 min - neodběhnutá 2 TK
Diskvalifikován, vzdal, nestartoval
10Šimr VojtěchZPCJílovéDNS - Nestartoval(a)



Regionální závod ČP - Výsledková listina
Boletice 10.05.2009 Rychlostní závod
Žáci A
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSUMVýsl. časZtrátaBody
1162Stínil MichalZCADDM Děčín00:05:53,01100:05:53,0+0,091,00
2181Věchet JakubZCAJílové00:06:21,01100:06:21,0+28,083,78
3152Vašák MilanZCAManušice00:07:17,03300:07:17,0+1:24,069,34
417Krejčí JakubZCADDM Děčín00:07:57,04400:07:57,0+2:04,059,03
5203Horák JanZCAKadaň00:08:09,04400:08:09,0+2:16,055,94
621Šubrt LadislavZCAJílové00:08:33,03300:08:33,0+2:40,049,75
719Trpišovský ZdeněkZCAJílové00:09:57,04400:09:57,0+4:04,028,09


Regionální závod ČP - Výsledková listina
Boletice 10.05.2009 Rychlostní závod
Žáci B
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLLSUMVýsl. časZtrátaBody
1261Pavlík TomášZCBKadaň00:09:40,022400:09:40,0+0,091,00
2251Urban DavidZCBDDM Děčín00:09:56,023500:09:56,0+16,088,48
328Stopp EricZCBNunchritz00:10:20,023500:10:20,0+40,00,00
429Kosík PavelZCBRover Praha00:11:18,023500:11:18,0+1:38,075,62
527Gittler VladislavZCBManušice00:15:00,0551000:15:00,0+5:20,040,79



Regionální závod ČP - Výsledková listina
Boletice 10.05.2009 Rychlostní závod
Žáci C
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSSUMVýsl. časZtrátaBody
1362Bírovka TomášZCCJílové00:12:09,012300:12:09,0+0,091,00
2331Válka JanZCCJílové00:12:28,032500:12:28,0+19,088,62
3321Plechatý JanZCCDDM Děčín00:13:03,033600:13:03,0+54,084,25
4341Pohlreich DanielZCCJílové00:13:54,015600:13:54,0+1:45,077,89
5352Vrána MiroslavZCCKadaň00:14:17,021300:14:17,0+2:08,075,02


Regionální závod ČP - Výsledková listina
Boletice 10.05.2009 Rychlostní závod SS
Přípravka hoši
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSUMVýsl. časZtrátaBody
111Šamberger MartinZPCTatran00:04:57,03300:04:57,0+0,00,00
28Petráš JaroslavZPCKadaň00:06:08,04400:06:08,0+1:11,00,00
310Hrdlička DanielZPCJílové00:06:28,04400:06:28,0+1:31,00,00
49Pavlovec MartinZPCJílové00:09:05,04400:09:05,0+4:08,00,00



Regionální závod ČP - Výsledková listina
Boletice 10.05.2009 Rychlostní závod SS
Žáci A
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSUMVýsl. časZtrátaBody
1202Stínil MichalZCADDM Děčín00:06:29,04400:06:29,0+0,091,00
2141Věchet JakubZCAJílové00:06:31,02200:06:31,0+2,090,53
3193Horák JanZCAKadaň00:07:16,03300:07:16,0+47,080,00
417Krejčí JakubZCADDM Děčín00:07:19,05500:07:19,0+50,079,30
5182Vašák MilanZCAManušice00:08:08,04400:08:08,0+1:39,067,84
615Šubrt LadislavZCAJílové00:08:51,04400:08:51,0+2:22,057,78
716Trpišovský ZdeněkZCAJílové00:09:55,05500:09:55,0+3:26,042,80



Regionální závod ČP - Výsledková listina
Boletice 10.05.2009 Rychlostní závod SS
Žáci B
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLLSUMVýsl. časZtrátaBody
126Stopp EricZCBNunchritz00:09:02,010100:09:02,0+0,00,00
2281Pavlík TomášZCBKadaň00:09:05,032500:09:05,0+3,091,00
3241Urban DavidZCBDDM Děčín00:11:07,044800:11:07,0+2:05,070,62
425Kosík PavelZCBRover Praha00:12:27,024600:12:27,0+3:25,057,27
527Gittler VladislavZCBManušice00:14:25,0551000:14:25,0+5:23,037,56


Regionální závod ČP - Výsledková listina
Boletice 10.05.2009 Rychlostní závod SS
Žáci C
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSSUMVýsl. časZtrátaBody
1351Plechatý JanZCCDDM Děčín00:12:18,041500:12:18,0+0,091,00
2342Bírovka TomášZCCJílové00:12:55,044800:12:55,0+37,086,43
3311Pohlreich DanielZCCJílové00:13:03,014500:13:03,0+45,085,45
4331Válka JanZCCJílové00:13:11,023500:13:11,0+53,084,46
Diskvalifikován, vzdal, nestartoval
322Vrána MiroslavZCCKadaňDNS - Nestartoval(a)

Regionální závod - 8.Memorial Ludvy Vojtka Děčín -Boletice 9.5.

10. května 2009 v 15:49 | A.Š. |  SEZÓNA 2009


V sobotu 9.května se konal regionální závod ČP - 8. Memorial Ludvy Vojtka.

Pořadatel : KB Jílové

Počasí : teplé,slunečné,tratě suché s jedním brodem

Doprava : osobní vozidlo a motocykl

Účastníci : Pavlík Tomáš

Start rychlostního závodu RZ -byl ve 13:15hod.
kategorie žáci "B" opět s minim.účastí,ale přesto Tomáš podal dobrý výkon,jak běžecký i střelecký a zvítězil nad svým soupeřem.

Po přestávce byli všichni seznámeni s druhým závodem - tím byl ukázkový závod v biatlonovém orientačním běhu - BOB .Jedná se kombinaci dvou sportů - letního biatlonu a orientačního běhu.Součástí závodu byla instruktáž (velmi srozumitelně vysvětlena Lubošem P.- trenérem KB Jílové) o pohybu dle mapy a značkování kontrol.

Tento vložený závod absolvoval Tomáš velmi zdatně,střelba vynikající a orientace dle mapy a nalezení všech kontrol,mu zajistilo 2.místo.

Vyhlášení výsledků bylo vyvrcholením úspěšného dne našeho jediného zástupce Tomáše Pavlíka,který skvěle reprezentoval náš klub a město Kadaň.





8.memoriál Ludvy Vojtka - Výsledková listina
Boletice 09.05.2009 Rychlostní závod
Žáci B
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLLSUMVýsl. časZtrátaBody
1191Pavlík TomášZCBKadaň00:09:13,011200:09:13,0+0,087,00
2181Urban DavidZCBDDM Děčín00:09:44,020200:09:44,0+31,082,12





VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Veřejný závod v orientačním biatlonu
9.května 2009
Kategorie :ŽÁCI9 kontrol
PořadíJméno a PříjmeníKlubKategorieČ.startuČ. v cíliStřelbaKontrolVýsl.čas
1.Pohlreich DanielKB Jílovéžáci0:36:001:01:233 290:25:23
2.Pavlík TomášDDM Kadaňžáci0:34:001:00:302 090:26:30
3.Burda MatějKOB Děčínžáci0:24:000:55:065 590:31:06
4.Válka JanKB Jílovéžáci0:06:000:41:043 290:35:04
5.Hrabě Janžáci0:02:000:50:303 x50:48:30



Litice - výsledky štafet 26.4.

3. května 2009 v 19:36 SEZÓNA 2009

Výsledková listina

ŠTAFETOVÝ ZÁVOD


Litice, 26. 4. 2009



Pořadí


St. č.


Jméno


Výsl. čas


1


7


Štruncová Markéta


06:18





17


Kantová Zuzana


11:20





27


Pscheidt Michal


16:20














2


38


Stínil Michal


05:18





48


Denková Klára


10:58





58


Vrána Miroslav


16:37














3


31


Šmatová Michala


06:34





41


Spilka Václav


11:37





51


Hasman Jan


17:04














4


33


Janoušek Martin


07:29





43


Řezáčová Karolína


12:40





53


Plechatý Petr


17:08














5


6


Svobodová Alexandra


07:22





16


Šmíd David


12:32





26


Stínil Dušan


17:14














6


35


Krejčíř Jakub


07:04





45


Červená Martina


12:56





55


Kanta Jiří


17:32














7


2


Hasman Ondřej


06:47





12


Pavlík Tomáš


11:26





22


Zahálková Jindra


18:24














8


9


Krippel Milan


06:32





19


Kantová Kateřina


12:13





29


Pavlík Richard


18:25














9


32


Žůrková Nikol


06:48





42


Čechová Michala


13:00





52


Červený Jiří


18:48














10


34


Krippel David


07:40





44


Šulista Vojtěch


12:33





54


Plechatý Petr


18:58














11


8


Petráš Jaroslav


07:26





18


Šambergerová Barbora


12:25





28


Pscheidt Jiří


19:05

















12


5


Říha Martin


08:34





15


Matějka Tomáš


13:25





25


Hasmanová Lenka


19:19














13


1


Svoboda Vojtěch


08:42





11


Urban David


14:47





21


Zahálková Pavla


19:32














14


10


Bukovská Hana


08:49





20


Tolar David


13:30





30


Šmat Marek


19:45














15


36


Sak Miroslav


08:41





46


Šambergerová Anna


13:27





56


Žahourová Zuzana


20:39














16


4


Pscheidt Martin


08:41





14


Krišťanová Petra


14:40





24


Hudeček Jaroslav


21:08














17


39


Bukovský Vít


07:51





49


Horák Jan


16:58





59


Mejstřík Adam


21:23














18


37


Procházka Petr


09:07





47


Vališová Tereza


14:22





57


Řezáčová Klára


21:28














19


3


Šamberger Martin


06:36





13


Bilec Andrej


14:05





23


Dolejší František


22:16











2.Kolo oblastního poháru v letním biatlonu - Plzeň-Litice 26.4.

3. května 2009 v 19:27 | A.Š. |  SEZÓNA 2009
V neděli 26.4. po trošku komplikovaném (kratší zajížďce) přesunu na závodiště "Kotkova chata",jsme opět nejdříve prohlídli trať a střelnici.

Počasí: teplé až dusné,slunečné,

Pořadatel: KB LITICE připravil dva závody 1.Rychlostní -RZ
2. Štafetový smíšených tříčlenných družstev

Start rychlostního závodu byl v 11:00hod. a zase naše přípravka hoši byla ve střelbě velmi dobrá.
Ostatním ve všech kategoriích se dařilo také vcelku dobře,někomu vyšla lépe střelba,jinému vyhovovala lépe trať.



Regionální závod ČP - Výsledková listina
Litice 26.04.2009 Rychlostní závod
Přípravka hoši
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSUMVýsl. časZtrátaBody
12Hasman OndřejZPCElán Zruč00:05:58,00000:05:58,0+0,00,00
24Šamberger MartinZPCTatran00:06:30,01100:06:30,0+32,00,00
38Krippel MilanZPCKadaň00:06:37,01100:06:37,0+39,00,00
49Krippel DavidZPCKadaň00:07:03,02200:07:03,0+1:05,00,00
56Petráš JaroslavZPCKadaň00:07:49,02200:07:49,0+1:51,00,00
67Říha MartinZPCLitice00:08:11,01100:08:11,0+2:13,00,00
71Svoboda VojtěchZPCElán Zruč00:09:01,04400:09:01,0+3:03,00,00
85Pscheidt MartinZPCTatran00:09:29,05500:09:29,0+3:31,00,00
93Kasl DavidZPCBaník Líně00:10:22,05500:10:22,0+4:24,00,00




Regionální závod ČP - Výsledková listina
Litice 26.04.2009 Rychlostní závod
Žáci A
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSUMVýsl. časZtrátaBody
117Stínil MichalZCADDM Děčín00:05:38,03300:05:38,0+0,083,00
2193Horák JanZCAKadaň00:07:25,03300:07:25,0+1:47,056,72
316Krejčíř JakubZCADDM Děčín00:07:49,05500:07:49,0+2:11,050,83
414Procházka PetrZCAChlumčany00:08:04,04400:08:04,0+2:26,047,14
515Janoušek MartinZCADDM Děčín00:08:07,05500:08:07,0+2:29,046,41
618Bukovský VítZCALitice00:08:24,03300:08:24,0+2:46,042,23
713Sak MiroslavZCALitice00:08:49,03300:08:49,0+3:11,036,09





Regionální závod ČP - Výsledková listina
Litice 26.04.2009 Rychlostní závod
Žáci B
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLLSUMVýsl. časZtrátaBody
1241Pavlík TomášZCBKadaň00:08:36,010100:08:36,0+0,087,00
2231Urban DavidZCBDDM Děčín00:09:41,022400:09:41,0+1:05,076,04
3252Bilec AndrejZCBKadaň00:11:34,001100:11:34,0+2:58,056,98





Regionální závod ČP - Výsledková listina
Litice 26.04.2009 Rychlostní závod
Žáci C
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSSUMVýsl. časZtrátaBody
1352Spilka VáclavZCCDDM Děčín00:09:40,011200:09:40,0+0,091,00
2321Matějka TomášZCCTatran00:09:49,021300:09:49,0+9,089,58
3361Plechatý JanZCCDDM Děčín00:10:01,011200:10:01,0+21,087,70
4291Kanta JiříZCCLitice00:10:08,033600:10:08,0+28,086,60
5332Šmíd DavidZCCKadaň00:10:32,011200:10:32,0+52,082,84
6303Šulista VojtěchZCCLitice00:11:27,032500:11:27,0+1:47,074,21
7311Tolar DavidZCCElán Zruč00:10:40,043700:11:40,0+2:00,072,17

St. č. 31 přirážka 1 min - neodběhnuté 1 TK
St. č. 34 diskvalifikace - manipulace se zbraní
Diskvalifikován, vzdal, nestartoval
342Vrána MiroslavZCCKadaňDSQ - Diskvalifikován(a)





Regionální závod ČP - Výsledková listina
Litice 26.04.2009 Rychlostní závod
Muži B
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSSUMVýsl. časZtrátaBody
1533Stínil DušanM-BDDM Děčín00:14:55,023500:14:55,0+0,087,00
2522Šmat MarekM-BChlumčany00:16:00,031400:16:00,0+1:05,080,68
354Plechatý PetrM-BDDM Děčín00:19:15,011200:19:15,0+4:20,061,72
455Pavlík RichardM-BKadaň00:20:14,031400:20:14,0+5:19,055,99

St. č. 49 diskvalifikace - manipulace se zbraní
Diskvalifikován, vzdal, nestartoval
49Hasman JanM-BElán ZručDSQ - Diskvalifikován(a)





Regionální závod ČP - Výsledková listina
Litice 26.04.2009 Rychlostní závod
Muži C
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSSUMVýsl. časZtrátaBody
1572Pscheidt JiříM-CTatran00:19:26,013400:19:26,0+0,083,00
2582Hudeček JaroslavM-CLitice00:19:47,022400:19:47,0+21,081,50
359Dolejší FrantišekM-CKadaň00:22:31,024600:22:31,0+3:05,069,83




Po krátké přestávce se připravilo na start 19 štafet. Pořadatelé štafety velmi dobře namíchali,takže bylo velké napětí ,jak všichni dopadnou.
Nakonec jsme měli i našeho zástupce ve vítězné štafetě.

Vyhlášení těch nejlepších bylo i naší radostí z dobrých výsledků a dobrý pocit z celého víkendu.
Děkujeme KB Litice za vynikající pohodu a skvělé zázemí při závodech .



1.Kolo oblastního poháru v letním biatlonu- Zruč 25.4.

3. května 2009 v 18:28 SEZÓNA 2009
Vikend 25.4. - 26.4. jsme absolvovali v závodním tempu,nejdříve ve Zruči a poté v Liticích.

Doprava : soukromá vozidla - Pavlík R., Šmídová A., Horák P.,odjezd z Kadaně v 7:30hod.

Účastníci: Krippel David, Krippel Milan, Pavlík Tomáš, Šmíd David, Bilec Andrej, Vrána Miroslav, Horák Jan, Petráš Jaroslav,trenér Dolejší František

Počasí : letní,slunečné


Po příjezdu do areálu BK Zruč u Drahotínského rybníku,se všichni seznámili s tratí a na střelnici proběhly nástřely zbraní.

Start závodu s hromadným startem byl v 11:00hod.
Na start přípravky se postavili naši zástupci - David a Milan Krippelovi a Jarda Petráš,bojovali se soupeři statečně,střelba kadaňských nejlepší.

Žáci "A": Honza Horák si bohužel nepočítal trestná kola a 1min.přirážka za neoběhnuté TK ho připravila o lepší umístění.

Žáci "B" : Andrej Bilec ,Tomáš Pavlík neměli soupeře,tato kategorie je v tomto roce oslabená.

Žáci "C": David Šmíd s nejlepší střelbou,ale s nevydařeným během získal bramborovou medaili,
Míra Vrána, také s vynikající střelbou,ale i s nezaviněným zdržením na střelnici(se zbraní střílel Andrej)uzavřel startovní pole.

Muži "B": Ríša Pavlík bojoval s profesionály statečně,střelba nejlepší,ale běžecký čas nebyl na lepší umístění než 3.

Muži "C" : trenér Dolejší ve své kategorii, je příkladem těm našim nejmladším,vynikající střelba,ale i běžecký čas je ve velmi dobré kvalitě a umístění na bedně na 2.místě je toho výsledkem.





Regionální závod ČP - Výsledková listina
Zruč-Senec 25.04.2009 Závod s hromadným startem
Přípravka hoši
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSUMVýsl. časZtrátaBody
16Hasman OndřejZPCElán Zruč00:09:37,05500:09:37,0+0,00,00
21Krippel MilanZPCKadaň00:10:03,01100:10:03,0+26,00,00
32Krippel DavidZPCKadaň00:10:14,03300:10:14,0+37,00,00
43Petráš JaroslavZPCKadaň00:10:45,01100:10:45,0+1:08,00,00
55Svoboda VojtěchZPCElán Zruč00:11:33,04400:11:33,0+1:56,00,00
64Říha MartinZPCLitice00:13:22,04400:13:22,0+3:45,00,00
749Hasman MarekZPCElán Zruč00:14:16,05500:14:16,0+4:39,00,00






Regionální závod ČP - Výsledková listina
Zruč-Senec 25.04.2009 Závod s hromadným startem
Žáci A
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSUMVýsl. časZtrátaBody
110Procházka PetrZCAChlumčany00:10:32,03300:10:32,0+0,078,00
212Dlabal PavelZCABaník Líně00:11:19,04400:11:19,0+47,072,19
3113Horák JanZCAKadaň00:11:58,03300:12:58,0+2:26,059,98

St. č. 11 přirážka 1 min. - neodběhnuté 1 TK






Regionální závod ČP - Výsledková listina
Zruč-Senec 25.04.2009 Závod s hromadným startem
Žáci B
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLLSUMVýsl. časZtrátaBody
1171Pavlík TomášZCBKadaň00:12:26,012300:12:26,0+0,087,00
2162Bilec AndrejZCBKadaň00:20:30,023500:20:30,0+8:04,030,55






Regionální závod ČP - Výsledková listina
Zruč-Senec 25.04.2009 Závod s hromadným startem
Žáci C
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSSUMVýsl. časZtrátaBody
1241Tolar DavidZCCElán Zruč00:16:27,010100:16:27,0+0,091,00
2231Matějka TomášZCCTatran00:17:05,622400:17:05,6+38,687,44
3201Kanta JiříZCCLitice00:18:17,042600:18:17,0+1:50,080,85
4222Šmíd DavidZCCKadaň00:19:39,000000:19:39,0+3:12,073,29
5212Vrána MiroslavZCCKadaň00:20:03,001100:19:45,0+3:18,072,74

st. č. 21 nezaviněné zdržení na střelnici 18 sec.





Regionální závod ČP - Výsledková listina
Zruč-Senec 25.04.2009 Závod s hromadným startem
Muži B
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLLSSUMVýsl. časZtrátaBody
1402Šmat MarekM-BChlumčany00:29:54,0332800:29:54,0+0,083,00
242Hasman JanM-BElán Zruč00:31:25,02541100:31:25,0+1:31,078,78
341Pavlík RichardM-BKadaň00:32:58,0232700:32:58,0+3:04,074,48





Regionální závod ČP - Výsledková listina
Zruč-Senec 25.04.2009 Závod s hromadným startem
Muži C
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSLSUMVýsl. časZtrátaBody
1452Pscheidt JiříM-CTatran00:31:29,0111300:31:29,0+0,083,00
244Dolejší FrantišekM-CKadaň00:32:08,0200200:32:08,0+39,081,28
343Veselý VladimírM-CTatran00:32:11,0150600:32:11,0+42,081,15



Po ukončení závodů,bylo vyhlášení výsledků,které našim sportovcům udělalo radost,protože obdrželi medaile,diplomy a ceny.

Vše probíhalo za velmi příjemného ,teplého počasí a za skvělé organizace BK Zruč,kterým tímto děkujeme a hlavně za zapůjčení tělocvičny,kde jsme se zrelaxovali(dospělí spíše utahali) a přespali na další kolo oblastního poháru.


Krásné počasí nám přálo při prohlídce leteckého,vojenského muzea,kde se líbilo hlavně nováčkům,ktěří zde byli poprvé.Poté jsme se šli na večeři a závěr dne byl ukončen sprchováním ,večerka v 21:30hod.

V neděli po budíčku v 7.15hod.se všichni nasnídali a po zabalení a úklidu tělocvičny jsme se naložili do vozidel a přesunuli se do Litic.