Duben 2009

Regionální závody - Vintířov 18.4.2009

22. dubna 2009 v 14:49 | A.Š. |  SEZÓNA 2009
V sobotu 18.4. jsme pořádali regionální závody letního biatlonu v zámeckém parku ve Vintířově.

Po příjezdu do parku jsme dokončili postavení střelnice ,označení startu,cíle a rozdělení pozic rozhodčích.

Počasí : po páteční bouřce a dešti -ráno mlhavo drobné mrholení,ale během závodu i slunečno a oteplování

Doprava: soukromá vozidla + Tranzit DDM Šuplík s počítačovým vybavením,pro zpracování startovní listiny a celkových výsledků

Celkem startujících se sešlo 42,bohužel menší počet než v minulých ročnících a to z důvodu stejného termínu regionálního závodu v Kapslovně -Praha (přesunutý termín ze 4.4.-5.4. kdy Prahu navštívil americký prezident Obama).

Start rychlostního závodu RZ byl v 11:00hod. za polojasného počasí a první byl odstartován závodník našeho klubu v


přípravce - Petráš Jaroslav

žáci "A" - Horák Jan

žáci "B" - Pavlík Tomáš, Bilec Andrej

žáci "C" - Šmíd David, Vrána Miroslav

muži "B" - Pavlík Richard

muži "C" - Dolejší František

V cíli byla radost,protože střelby i běh se vydařily a mimo kategorii žáků "C" bylo umístění na bedně.

Velké poděkování patří rodičům současným,ale i těm ,kteří nám pomahají každý ročník,ale už za nás nebojují.Jsou to bývalé reprezentantky,Míša Batoryová s otcem a Hanka Švarcová.
Děkujeme pí.Petrášové za zajištění propagačního materiálu města Kadaně,také pa.Čížkovi za zajištění a přípravu občerstvení,DDM Šuplík za diplomy,ceny z keramického kroužku,dětem a pí.učitelkám Ivance a Helence ze školky "Písnička"za sladké dárečky.

Děkujeme sponzorům Severočeské vodovody a kanalizace a.s.,Veolia voda,rodině Pavlíků,J.Š.KOMAX s.r.o.,
BB s.r.o.
elektromontáže, za velmi hezké,užitečné dárky,které byly použity na ceny vítězům.



Regionální závod ČP - Výsledková listina
Kadaň 18.04.2009 Rychlostní závod

Přípravka hoši

PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSUMVýsl. časZtrátaBody
14Hasman OndřejZPCElán Zruč00:04:36,02200:04:36,0+0,078,00
22Šimr VojtěchZPCJílové00:05:53,04400:05:53,0+1:17,056,23
31Petráš JaroslavZPCKadaň00:05:55,03300:05:55,0+1:19,055,67
43Svoboda VojtěchZPCElán Zruč00:07:38,05500:07:38,0+3:02,0
26,56







Regionální závod ČP - Výsledková listina
Kadaň 18.04.2009 Rychlostní závod

Žáci A

PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSUMVýsl. časZtrátaBody
1111Věchet JakubZCAJílové00:05:52,01100:05:52,0+0,091,00
29Horák JanZCAKadaň00:07:10,02200:07:10,0+1:18,070,83
312Dlabal PavelZCABaník Líně00:08:33,03300:08:33,0+2:41,049,37
48Šubrt LadislavZCAJílové00:08:38,05500:08:38,0+2:46,048,08
510Sak MiroslavZCALitice00:08:41,04400:08:41,0+2:49,047,30







Regionální závod ČP - Výsledková listina
Kadaň 18.04.2009 Rychlostní závod

Žáci B

PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLLSUMVýsl. časZtrátaBody
1191Pavlík TomášZCBKadaň00:08:51,010100:08:51,0+0,087,00
2182Bilec AndrejZCBKadaň00:15:33,021300:15:33,0+6:42,021,13







Regionální závod ČP - Výsledková listina
Kadaň 18.04.2009 Rychlostní závod

Žáci C

PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSSUMVýsl. časZtrátaBody
1252Bírovka TomášZCCJílové00:10:34,023500:10:34,0+0,091,00
2221Kanta JiříZCCLitice00:11:12,033600:11:12,0+38,085,54
3241Válka JanZCCJílové00:11:38,033600:11:38,0+1:04,081,81
4272Šmíd DavidZCCKadaň00:11:44,022400:11:44,0+1:10,080,95
523Šulista VojtěchZCCLitice00:11:54,024600:12:24,0+1:50,075,21
6262Vrána MiroslavZCCKadaň00:12:40,023500:12:40,0+2:06,072,91
7282Kobera ZdeněkZCCElán Zruč00:13:02,033600:13:02,0+2:28,069,75

St.č. 23 neodběhnuté TK





Regionální závod ČP - Výsledková listina
Kadaň 18.04.2009 Rychlostní závod

Muži B

PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSSUMVýsl. časZtrátaBody
1402Pavlík RichardM-BKadaň00:25:39,022400:25:39,0+0,069,00







Regionální závod ČP - Výsledková listina
Kadaň 18.04.2009 Rychlostní závod

Muži C

PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSSUMVýsl. časZtrátaBody
1422Pscheidt JiříM-CTatran00:23:08,033600:23:08,0+0,083,00
2412Dolejší FrantišekM-CKadaň00:25:00,014500:25:00,0+1:52,076,30


















Jarní sprint - Líně -Sulkov 4.4.2009

13. dubna 2009 v 19:02 | A.Š. |  SEZÓNA 2009
V sobotu 4.4. jsme se zúčastnili v rámci tzv.jarního rozběhání- Jarního sprintu 2009, pořádáného KB Baník Líně.

Místo konání: Areál koupaliště v Líních- Sulkov

Doprava : Tranzit DDM Šuplík -plně obsazen ( řidič- ředitel J.Štěrba) + motorka Suzuki

Počasí : téměř letní,teplé ,slunečné

Účastníci :

přípravka : David Krippel
Milan Krippel


žáci "A" - Jan Horák


žáci "B" - Tomáš Pavlík


žáci "C" - David Šmíd
Míra Vrána

muži " B" - Ríša Pavlík

muži "C" - František Dolejší


Omluveni : Jarda Petráš (škola v přírodě), Andrej Bilec (po nemoci)



Odjezd z Kadaně přes Radonice v 7:30hod..
Příjezd cca 9:00hod.,následovala prohlídka trati a střelnice, nástřel a příprava na závod.

Start 1.kola rychlostního závodu-RZ v 11:00hod.- všichni závodníci absolvovali kratší trať s 1střelbou vleže
- střelba jako při štafetovém závodě,tj.5+3náboje
- za nezasažené terče se běhala trestná kola


Po krátké přestávce :

Start 2.kola rychlostního závodu - RZ


Naše výprava byla úspěšná,hlavně přípravka- hoši,přestože to byl první závod biatlonové kariéry ,tak se s ním vypořádali velmi slušně a střelecky na výbornou.



JARNÍ SPRINT 4. 4. 2009, Líně (Sulkov)


VÝSLEDKY


SOUČET ČASŮ + STŘELBA








Přípravka hoši





-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poř. St.č. VT Jméno
Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L - - SUM Výsl. čas Ztráta
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 5 Krippel Milan ZPC Kadaň 11:34,0 0 0 - - 0 11:34,0 +0,0
2 6 Pscheidt Tomáš ZPC Tatran 12:05,0 3 1 - - 4 12:35,0 +1:01,0
3 3 Hasman Ondřej ZPC Elán Zruč 13:02,0 2 5 - - 7 13:02,0 +1:28,0
4 4 Krippel David ZPC Kadaň 13:17,0 3 2 - - 5 13:17,0 +1:43,0
5 1 Netrval Jakub ZPC Litice 13:34,0 5 5 - - 10 13:34,0 +2:00,0
6 2 Říha Martin ZPC Litice 16:18,0 4 5 - - 9 16:48,0 +5:14,0



Poznámka
Start. čísla 2, 6
přirážka 30 sec. za neodběhnuté 1 TK





Žáci A





-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poř. St.č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L - - SUM Výsl. čas Ztráta
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 14 Horák Jan ZCA Kadaň 12:54,0 2 0 - - 2 12:54,0 +0,0
2 13 Dlabal Pavel ZCA Baník Líně 15:00,0 0 1 - - 1 15:00,0 +2:06,0
3 11 Sak Miroslav
ZCA Litice 18:17,0 2 3 - - 5 18:17,0 +5:23,0
4 12 Bukovský Víit ZCA Litice 18:19,0 2 4 - - 6 18:19,0 +5:25,0


Žáci B





-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poř. St.č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L - - SUM Výsl. čas Ztráta
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 21 1 Pavlík Tomáš ZCB Kadaň 11:00,0 1 1 - - 2 11:00,0 +0,0





Žáci C








-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poř. St.č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L - - SUM Výsl. čas Ztráta
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 25 1 Kanta Jiří ZCC Litice 8:37,0 0 0 - - 0 8:37,0 +0,0
2 29 1 Pscheidt Lukáš ZCC Tatran 8:41,0 0 0 - - 0 8:41,0 +4,0
3 26 Šulista Vojtěch ZCC Litice 10:26,0 0 0 - - 0 10:26,0 +1:49,0
4 27 2 Šmíd David ZCC Kadaň 10:39,0 0 0 - - 0 10:39,0 +2:02,0
5 28 2 Vrána Miroslav ZCC Kadaň 11:40,0 1 2 - -
3 11:40,0 +3:03,0



Muži B





-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poř. St.č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L - - SUM Výsl. čas Ztráta
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 39 2 Pavlík Richard M-B Kadaň 17:37,0 0 0 - - 0 17:37,0 +0,0






Muži C








-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poř. St.č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L - - SUM Výsl. čas Ztráta
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 41 2 Pscheidt Jiří M-C Tatran
21:55,0 1 2 - - 3 21:55,0 +0,0
2 40 2 Dolejší František M-C Kadaň 24:45,0 3 2 - - 5 24:45,0 +2:50,0




Vyhlášením výsledků, vyvrcholilo Jarní běhání,které se díky letnímu počasí a skvělé pořadatelské práci KB Baníku Líně,velmi zdařilo a tímto všem děkujeme.





















1.Saský pohár - BORNA 03/2009

13. dubna 2009 v 16:20 | A.Š. |  SEZÓNA 2009
V sobotu 28.3. jsme se zúčastnili letošních prvních závodů v letním biatlonu- Sommerbiathlon 2009,
Qualifikation zum Deutschlandcup 2009


Místo konání: BORNA - Německo

Doprava : Tranzit DDM Šuplík ( řidič Pepíno-profesionální,spolehlivý)

Počasí : oblačné,deštivé,chladné

Sportovci :

Andrej Bilec (s nachlazením)

Tomáš Pavlík

David Šmíd

Ríša Pavlík


Odjezd z Kadaně v časných ranních hodinách( 6:30hod.),příjezd do Borny na biatlonový areál v 9:15hod..

Přivítání se členy BK Jílové,kteří jsou naším spolehlivým průvodcem naší zahraniční "mise".
Poté zápis,výdej startovních čísel prohlídka tratí a střelnice - nástřel.
Tratě ve stylu vrchařských závodů.


START : ve 12:00hod. za mírného deště

Protože se našim závodníkům vydařila střelba,tak i umístění bylo výborné.

Andrej Bilec (bojoval s nemocí i s tratí) - 5.místo

Tomáš Pavlík - 2.místo

David Šmíd - 2.místo

Ríša Pavlík - 3.místo


Po vyhlášení výsledků a krátké přestávce se konal závod štafet ve 14:30hod.

Štafeta ve složení : Ríša Pavlík - Tomáš Pavlík - David Šmíd, se umístila na 5.místě


I přestože počasí při závodech nebylo moc přívětivé,tak nakonec se závěr pořadatelům vydařil a vyhlášení výsledků v 16:00hod. i cesta domů v 16:30hod., byla za slunečného počasí.

Příjezd do Kadaně : v 18:30hod.