Listopad 2008

Regionální závody - sezóna 2009

1. listopadu 2008 v 15:42 KALENDÁŘ ZÁVODŮ

28.3. - 1.Saský pohár Borna


Regionální závod ČP
4.4.2009Líně (Sulkov)
Propozice k závodu
4.4.2009RZOblastŽáci, Dorost, Dospělívzduch


Regionální závod ČP
18.4.2009Kadaň
18.4.2009RZOblastŽáci, Dorost, Dospělí



Regionální závod ČP
25.4.2009Zruč
Propozice k závodu
25.4.2009ZHSOblastŽáci, Dorost, Dospělívzduch



Regionální závod ČP
26.4.2009Litice
Propozice k závodu
26.4.2009RZOblastŽáci, Dorost, Dospělí

Regionální závod ČP
9.5.2009 - 10.5.2009Boletice
Propozice k závodu
9.5.2009RZOblastŽáci, Dorost, DospělíMemoriál L. Vojtka
10.5.2009RZOblastŽáci, Dorost, Dospělí
10.5.2009RZSSOblastŽáci, Dorost, Dospělí



16.5. 3.Saský pohár - Brand Erbisdorf






Regionální závod ČP
30.5.2009Děčín
30.5.2009RZOblastŽáci, Dorost, Dospělí
30.5.2009SSOblast
Žáci, Dorost, Dospělí




Regionální závod ČP
21.6.2009Líně (Sulkov)
21.6.2009RZOblastŽáci, Dorost, Dospělívzduch




Regionální závod ČP
12.8.2009Zruč (Plasy)
12.8.2009RZOblastŽáci, Dorost, Dospělí
vzduch



12.8. - 15.8. SOUSTŘEDĚNÍ PLASY



Regionální závod ČP
3.10.2009Litice
3.10.2009RZOblastŽáci, Dorost, Dospělívzduch







Regionální závod ČP
4.10.2009Zruč
4.10.2009RZOblastŽáci, Dorost, Dospělívzduch

ČP -sezóna 2009

1. listopadu 2008 v 15:16 KALENDÁŘ ZÁVODŮ
Kalendář domácích soutěží pro sezónu 2009 - LÉTO

Kategorie žactva

I. ČP 23. - 24.5.2009 BřidličnáRZ, ZHS
II. ČP 13. - 14.6.2009 Bystřice p.H. ZHS, RZ
III. ČP 5. - 6.9.2009 Zruč ZHS, RZ
M ČR 19. - 20.9.2009 Letohrad RZ, ŠZ, ZHS

Vysvětlivky:

VZ vytrvalostní závod
RZ rychlostní závod
RZ+SS rychlostní závod se štafetovou střelbou a se skupinovým startem
sp.tratě závod na společných tratích rychlostního závodu tzn. délka tratě 10 resp.7,5 km
ZHS závod s hromadným startem
MIX závod na jednotných tratích pro více kategorií se střelbou stíhacího závodu 12,5 km muži,
junioři, dorostenci B, muži B,C LLSS 10 km ženy, juniorky,dorostenky B, ženy B,C LLSS
7,5 km dorostenky A, dorostenci A LLS


Soutěž ČP družstev 2005

1. listopadu 2008 v 15:05 SOUTĚŽ ČP
Žáci - započteno max. 5 závodů
PořadíKlubCelkem125618192021
1Břidličná2514,33471,90474,56474,10477,80*485,24*489,96*528,81*532,52*
2Jilemnice2500,31479,97*457,45467,27490,52*476,47478,47*518,95*532,40*
3Rožnov pR2410,83455,19*467,72*440,02439,86458,66*449,95517,06*512,20*
4Jílové2374,07435,33445,61*442,14465,35*447,71*436,42509,43*505,97*
5Rover Praha2367,76457,35*433,32425,67448,79*453,52*431,69498,87*509,23*
6Bystřice p.H2344,52427,22431,85436,46*450,53*452,30*434,64499,73*505,50*
7Orlová2282,62451,62*442,76*433,37442,01*430,85399,07469,29*476,94*
8Elán Zruč2045,21312,20320,17354,05391,64*400,16*374,66*438,57*440,18*
9Poruba1891,09384,90*395,84*345,07384,29*309,64308,55350,75*375,31*
10Střelka1668,22315,87*221,51253,24243,77330,23*327,79*325,72*368,61*
11TJ JE Dukov1423,15212,49230,34311,53*311,91*239,28*234,59268,68*291,75*
12Jáchymov1396,64277,40*286,12*261,32*298,05*273,75*238,48103,18110,00
13Chotýšany1341,78148,68265,65*287,79*318,04*239,34*230,96*176,09179,24
14Vyškov1279,80212,75266,64*252,61*247,99*213,93226,73243,05*269,51*
15SKP Harrach.1245,02253,54*408,17*290,27*293,04*
16Říčany1145,77214,40*217,69*93,1694,51200,58208,15*254,88*250,65*
17SKP Jablonex1132,37297,43*335,85*200,49*298,60*
18Těrlicko1062,45211,38*163,35197,53*183,98*226,27*243,29*
19OEZ Letohrad1007,32502,07*505,25*
20St. Město909,65179,57*179,81*152,15170,23*206,98*173,06*
21DDM Karviná862,7989,79195,93*109,30128,26*115,02117,79*212,92*207,89*
22Kadaň757,38146,28*221,71*141,20*146,44*101,38101,75*
23KB N.Město528,20147,52*161,13*109,55*110,00*
24Kapslovna440,7480,77*85,15*72,7275,79*103,36*95,67*
25Tatran419,7379,61*84,41*94,61*89,80*64,3071,30*
26Jablonec286,7977,56*71,76*68,71*68,76*

Soutěž ČP družstev - 2006

1. listopadu 2008 v 14:55 SOUTĚŽ ČP
Žáci - započteno max. 5 závodů
PořadíKlubCelkem125613141516
1Břidličná2580,15496,19*498,06*486,25492,82498,84*492,30540,63*546,43*
2Rožnov pR2397,82454,79470,84*453,88468,18*453,47463,50*494,58*500,72*
3Jílové2352,04394,52446,03*399,72454,49*444,43447,23*489,95*514,34*
4Orlová2319,74426,13452,18*429,45455,94*427,49443,81*505,51*462,30*
5Bystřice p.H2317,16435,91440,65445,25*453,36*466,50*440,65474,04*478,01*
6SKP Harrach.2317,07413,39452,89*431,96453,15*439,91*438,00485,91*485,21*
7Rover Praha2255,94433,99*425,56422,88433,87446,35*444,77*453,55*477,28*
8Elán Zruč2148,30422,79*421,86*389,40403,29406,84*403,90448,82*447,99*
9Střelka2103,09390,23*354,74386,89*409,03*280,43276,69453,52*463,42*
10Poruba2007,12365,26380,27*411,30*394,49*294,63366,75424,67*396,39*
11Jilemnice1910,00357,66362,85*360,04*363,20*397,78*426,13*
12St. Město1810,05326,87339,59*177,31185,55365,93*332,82*376,02*395,69*
13OEZ Letohrad1584,90387,77*383,95*402,72*410,46*
14Třebíč1447,06287,77*325,24*249,08265,09*291,25*277,71*191,28198,73
15Kadaň1406,60266,25297,25*254,12273,17*289,91*276,38*241,00269,89*
16Vyškov1323,51205,42226,76253,99*180,10251,45*261,88*267,82*288,37*
17Těrlicko1122,68190,74209,57*205,95222,71*217,01*223,22*171,17250,17*
18Chotýšany1025,24156,29126,56176,06*190,69*272,79*228,26*157,44*149,47
19Kapslovna870,22165,88*172,51*175,72*180,91*175,20*151,9793,09107,96
20Říčany827,94149,76*75,14167,54*156,85*92,7481,89200,24*153,55*
21KB N.Město603,3867,12*163,01*141,26*163,15*66,6768,84*
22Jáchymov516,90183,09*213,95*62,65*57,21*
23DDM Karviná453,7862,9777,18*90,26*89,29*73,3273,5395,75*101,30*
24Halenkovice419,88195,97*223,91*
25Tatran383,8165,85*59,5560,89*69,79*92,18*95,10*
26Podmokly323,1570,85*54,09*128,45*69,76*
27Hostěradice322,6834,85*31,08*58,70*97,53*100,52*
28Dubovka210,95105,25*105,70*

Tréninky

1. listopadu 2008 v 14:48 KLUBOVÉ INFORMACE
TRÉNINKOVÉ DNY:
STŘELBA
Pondělí , středa 15,00hod. - 17,00hod.
Střelnice na DDM ŠUPLÍK( jaro - podzim),střelnice na 1.ZŠ (zimní období)
Používají se vzduchovkové zbraně využívající zásobník hnacího plynu (stl.vzduch,CO2)nabíjené jednotlivě nebo ze zásobníku.
Klub vlastní zbraně typu : Tau200 (AERON), Steyr LGB1(AUT.)
BĚH, KONDIČNÍ CVIČENÍ A POSILOVÁNÍ
Pátek 14,30hod. - 16,00hod.
Běh v terénu na tratích o délkách 1,5km - 3,0km (dle kategoriích)
žáci "A" - 10 - 11 let dorostenci "A" - (15) 16 - 17 let
žákyně "A" - 10 - 11 let dorostenky "A" - (15) 16 - 17 let
žáci "B" - 12 - 13 let
žákyně "B" - 12 - 13 let
žáci "C" - 14 - 15 let
žákyně "C" - 14 - 15 let
Běhání venku , v lese a na hřišti .( od jara - do podzimu)
Kondiční cvičení a posilování v tělocvičně DDM Šuplík. ( prosinec,leden únor)
V dubnu,květnu,červnu a září je závodní sezóna, kde tréninkové dny zúročíme.Děkujeme všem co nám fandí.