Duben 2008

Zahraniční závody

20. dubna 2008 v 23:48
V sobotu 19.4. jsme se zúčastnili našich prvních zahraničních závodů v letním biatlonu.
Místo konání : Brand- Erbisdorf, NSR
Cestování i samotné závody se konaly za velmi nepříznivého počasí,mlha,déšť a zima.
Účast byla vysoká - celkem 60 závodníků. Německé kategorie a délky tratí jsou odlišné od našich,proto zařazení našich závodníků do rychlostního závodu- RZ bylo :
žáci B- Bilec Andrej (první závod v letním biatlonu)- 5.místo
Pavlík Tomáš - 4.místo
žáci A - Šmíd David - 4.místo
žákyně A - Batoryová Míša - 1.místo
muži II. - Pavlík Richard - 5. místo
Po krátké přestávce se na start postavili první závodníci smíšených štafet.Štafeta ve složení Pavlík Tomáš, Šmíd David, Batoryová Míša,získala letošní první zlato.
Výsledky určitě udělaly radost trenérovi,který musel zůstat pro nemoc v posteli.Přejeme brzké uzdravení.
Děkujeme a gratulujeme KB Jílové s vedoucím Lubošem Přibylem,který získal mnoho medailových umístění a hlavně se postaral o náš klub,abychom měli hezké zážitky a sportovní úspěchy.

Vintířov 12.4.

15. dubna 2008 v 23:11
V sobotu 12.4. jsme přijížděli s velkým napětím,jak dopadla naše páteční práce na závodišti,po noční bouřce,prudkém dešti a silném větru.Vše dopadlo dobře ,pouze tratě na několika místech byly bahnité,ale s tím se závodníci vypořádali.
Na start rychlostního závodu RZ- se přihlásilo 51závodníků i ze zahraničí (Německa).
Náš klub reprezentovali : žáci B -Pavlík Tomáš,umístění na 5.místě
žákyně C - Batoryová Míša ,umístění na 1.místě
žáci C - Šmíd David,umístění na 4.místě
Vrána Míra,umístění na 5.místě
muži B- Pavík Richard,umístění na 1.místě
muži C- trenér Dolejší,umístění na 3.místě
Děkujeme rodičům za přípravu a organizaci regionálních závodů ve Vintířově.Dík veliteli hasičů za prostory a občerstvení,p.Vránovi za zajištění zámeckého parku,řediteli DDMŠuplík a kolektivu pracovníků za pomoc, jako rozhodčí .
Poděkování patří sponzorům za reklamní dárky- J.Š.KOMAX s.r.o.,firmě SIEMENS,I&C ENERGO DIVIZE
SEVEROZÁPADNÍ ČECHY,COLOR 3P,městu KADAŇ.